Nejbližší koncerty: Pá 28.07.2017 Třebíč | So 29.07.2017 Benátská | So 05.08.2017 Malá Morávka | So 19.08.2017 Trnkobraní | So 19.08.2017 Těškovice
bannerbannerbanner

o5 jste vyfotili


autor: Jana Machovská

Pokud jste vyblejskli O5&R a nechcete si svůj foto úlovek nechat pro sebe, sem s tím. Fotky posílejte nejlépe ve formátu JPG, na
foto (zavinac) o5.cz

archiv vašich fotek

více fotek

Deník

Písnička z dodávky

...Tomino v dodávce unaveně odpočíval, ale v jednu chvíli se vymrštil dozadu k nástrojům, vytáhl kytaru a začal hrát písničku Budu rád. Přes hukot motoru jsme neslyšeli pořádně melodii ani slova, ale i tak jsme...

více zápisků v deníku

Soutěž

Vyhrajte dáreček od O5&Radeček !
Soutěžte o CD Pozdrav z Opičích hor a placky. více

13.komnata

Objevte skrytý odkaz ! V horní fotce někde na Přemkovi je skryté aktivní pole 0,5 x 1 cm, na které když kliknete, tak se dostanete k bonusům a vychytávkám. Najdete tam fotky ze zákulisí, původní text Kristiána, bonusové mp3 nebo webovky z roku 1999.
Hledejte, hledejte !

Facebook

o5&R na netu

Pro pořadatele

Kontakty, tiskový servis, technické požadavky, foto zde

Krámek

CDčka, trička
a další merchandising
za hubičku zde

V nejtlustějších ponožkách

31. ledna 2016

Od posledního zápisu do našeho deníku jsme toho zvládli udělat tolik, že to snad dokonce omlouvá prodlevu, se kterou se vracíme k psaní deníku. Ale znáte to, času je pořád míň a míň a na některé věci čas prostě nezbývá. Dokonce už i na pivo chodíme méně, až tak!

Nejdřív bychom si mohli zrekapitulovat, co se od srpnového zápisku do deníku událo. Natočili jsem nový klip Máš mě na svědomí. Natočili jsme stejnojmenný singl. Vydali výběrové CD Best of. Natočili jsme náš první televizní záznam koncertu. Nahráli demosnímky na celou novou desku. A taky jsme dělali texty a muziku pro jiné hudebníky nebo jogurty a tak podobně :)

To všechno se stalo. A protože není nic staršího než včerejší den, tak pojďme pohlédnout do tváře budoucnosti, co nás společně s vámi čeká. Hodně toho bude!
Až bude mít svátek Radeček - na první jarní den - 21. března, tak vyjde na DVD a CD náš první živák. Půjde o kompletní záznam akustického koncertu pro TV Óčko se spoustou hostů a určitě se na to mrkněte, protože koncert má super atmosféru, za což děkujeme nejlepších fanoušků na světě, kteří na koncert dorazili a rozjeli to s námi a tohle všechno kamery viděly a zaznamenaly.
Letos na koncerty začneme jezdit až na jaře. Minulé léto jsme hráli stále a pořád, a protože tohle léto to bude taky pořádná hoňka, tak jsme si dopřáli luxus a přes zimu sedíme doma a nikdo nás nikam nedostane. Ono totiž jezdit v zimě po republice, zvláště tady od nás z Jeseníků, to není žádnej med. Naše domovy zasypal sníh a zima je tady taková, že jsme museli vytáhnout ze šuplíků ty nejtlustější ponožky. Ale aspoň máme čas spřádat doma plány. Vymysleli jsme, že ojedinělý koncert na střeše, který pořádáme už deset let na střeše šumperského divadla, už nebude ojedinělý, ale uděláme jich víc po republice. V květnu tedy pojedeme Turné po střechách a slibujeme, že půjde o výjimečné koncerty blízko nebe! A hned po Turné po střechách naváže krásné, nekončící léto, během kterého se určitě potkáme s každým a s každou z vás. Budeme hrát na velkých festivalech i malých akcích, budeme hrát nahoře, dole, na západě i na východě. Už se na to těšíme jako malí Jardové, teda vlastně Radečci - cha chá, šmetka humoru, koutky nahoru :)

[ zpět ]

Webdesign | czeky.com | © 2005 | HTML 4.01 | CSS

Počet návštěvníků od 1.1.2003: 480482