O5R

Aktuality

 1. MÁME PRO VÁS DOBRÝ ZPRÁVY

  27. 4. 2019 | 

  Po sedmi letech vydáváme novou desku :) OBJEDNÁVKY ZDE. Album se jmenuje Dobrý zprávy a obsahuje mimo jiné písně Lovení, Budu rád nebo Sex ve sprše. Můžete se těšit na songy ve svižném tempu i několik zajímavých hostů. Album zahrnuje také zpěvník s texty a akordy ke všem skladbám.


  více
 2. Sex ve sprše válcuje hitparády

  5. 3. 2019 | 

  Děkujeme za podporu v různých hitparádách: singl Sex ve sprše vyhrál prestižní Evropa 2 Music Chart, třikrát vyhrál hitparádu Frekvence 1 a klip boduje také v hitparádě na Óčku. Singl se zároveň několik týdnů drží mezi nejhranějšími českými písněmi v žebříčku IFPI. Moc si vážíme vaší přízně! 


 3. Titulní píseň k filmu LOVEní

  5. 3. 2019 | 

  Pět let po Vloupám se vám představujeme nový československý duet. Jsme moc rádi, že tentokrát do toho s námi šla úžasná zpěvačka Celeste Buckingham. Píseň jsme složili na míru nové české komedii LOVEní, podívejte se na videoklip. Film o tom, že někdy je lásky málo a někdy zase hodně, můžete už vidět v českých a slovenských kinech. 


 4. Poznejte Sex ve sprše

  29. 12. 2018 | 

  "Kapela O5 a Radeček s novým singlem Sex ve sprše doslova zbořila český YouTube..." píše na svém webu rádio Evropa 2. Děkujeme Evropě 2 za support a kdo jste neviděl, koukněte na náš nový klip, ať dál boříme ty internety :) KLIP SEX VE SPRŠE


 5. Koukněte se na nás

  25. 12. 2018 | 

  Tomáš byl hostem Karla Šípa v pořadu Všechnopárty. Bylo to docela vtipný :) Na záznam se můžete podívat ZDE, po kliku se spustí přímo Tomášův gig. Česká televize také odvysílala galakoncert Má vlast ke 100. výročí české státnosti, na kterém jsme zahráli společně s Lucií Bílou, Jaromírem Nohavicou, Chinaski a dalšími... Na záznam se můžete podívat ZDE (naše vystoupení najdete od 22. minuty). 


 6. O5 a DÁREČEK

  24. 12. 2018 | 

  Ahoj naši milí. Jako každý rok na Vánoce si můžete rozbalit malý dárek z našeho archivu. Před dvaceti lety jsme složili a nahráli píseň, která nám pomohla dostat se mezi lidi. Vděčíme jí za hodně, snad proto ji dodnes rádi hrajeme a je nám krásně, když si ji s námi i po těch letech sborově zpíváte. Jako tradiční vánoční dárek jsme si pro vás připravili původní demáč z roku 1998, zajímavý je i tím, že má o jednu sloku navíc. Singl Praha, jak ho znáte, musel být pak v nahrávacím studiu pro potřeby rádií zkrácen... Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce s těmi, které máte rádi!


 7. Klidný podzim? Ani ne

  23. 10. 2018 | 

  Po nabitém létě, kdy jsme odehráli přes 60 open air koncertů, jsme si chtěli dát na pár měsíců klid. To nevyjde. Práce na nové desce jsou v plném proudu, makáme ve studiu, točíme klipy, chystáme nové focení... A nekoná se ani koncertní pauza: 28. října jsme zahráli ve speciálním vysílání ke 100 letům republiky v Českém rozhlase, PODÍVEJTE SE. 7. listopadu budeme spolu s Chinaski, Lucií Bílou a Karlem Gottem hosty slavnostního večera ke 100 letům republiky v pražském Žofíně vysílaného na ČT1. O tři dny později zahrajeme na vyhlášení populární ankety Atlet roku v přímém přenosu České televize. Ke konci roku ještě podpoříme vystoupením benefiční akci rádia Evropa 2 na pražském Staroměstském náměstí a pomáhat budeme i v roce příštím, kdy budeme spolupracovat na projektu Pomozte dětem (Kuře).


 8. Koncerty 2019

  23. 10. 2018 | 

  Začátkem roku 2019 vydáme po 7 letech novou desku, kterou vám budeme chtít představit i na koncertech. Proto jich chystáme hodně. Už teď se léto plní open air koncerty, festivaly a dalšími akcemi. Novou desku se chystáme pokřtít na třech speciálních koncertech na střechách. A na podzim 2019 vyjedeme na klubové Dobrý zprávy tour. Termíny a místa koncertů v roce 2019 zveřejníme v lednu.  


 9. Máme pro vás Dobrý zprávy

  2. 3. 2018 | 

  Představujeme nový singl a klip Dobrý zprávy. A taky speciální web Dobrý zprávy.info. Všechny informace k naší novince najdete ZDE.


 10. Pomozte dětem

  17. 2. 2018 | 

  Jsme součástí kuřecího kmene. Pomáháme dětem. Budeme rádi, když se taky zapojíte, info zde. Celá charitativní akce vyvrcholí na velikonoční pondělí 2. dubna přímým přenosem na programu ČT1, kde zahrajeme speciální píseň k 20. výročí sbírky Pomozte dětem.