O5R

Aktuality

 1. Klidný podzim? Ani ne

  23. 10. 2018 | 

  Po nabitém létě, kdy jsme odehráli přes 60 open air koncertů, jsme si chtěli dát na pár měsíců klid. To nevyjde. Práce na nové desce jsou v plném proudu, makáme ve studiu, točíme klipy, chystáme nové focení... A nekoná se ani koncertní pauza: 28. října jsme zahráli ve speciálním vysílání ke 100 letům republiky v Českém rozhlase, PODÍVEJTE SE. 7. listopadu budeme spolu s Chinaski, Lucií Bílou a Karlem Gottem hosty slavnostního večera ke 100 letům republiky v pražském Žofíně vysílaného na ČT1. O tři dny později zahrajeme na vyhlášení populární ankety Atlet roku v přímém přenosu České televize. Ke konci roku ještě podpoříme vystoupením benefiční akci rádia Evropa 2 na pražském Staroměstském náměstí a pomáhat budeme i v roce příštím, kdy budeme spolupracovat na projektu Pomozte dětem (Kuře).


 2. Koncerty 2019

  23. 10. 2018 | 

  V lednu vydáme po 7 letech novou desku, kterou vám budeme chtít představit i na koncertech. Proto jich chystáme na rok 2019 hodně. Už teď se léto plní open air koncerty, festivaly a dalšími akcemi. Novou desku se chystáme pokřtít na třech speciálních koncertech na střechách. A na podzim 2019 vyjedeme na klubové Dobrý zprávy tour. Termíny a místa koncertů v roce 2019 zveřejníme v lednu.  


 3. Máme pro vás Dobrý zprávy

  2. 3. 2018 | 

  Představujeme nový singl a klip Dobrý zprávy. A taky speciální web Dobrý zprávy.info. Všechny informace k naší novince najdete ZDE.


 4. Pomozte dětem

  17. 2. 2018 | 

  Jsme součástí kuřecího kmene. Pomáháme dětem. Budeme rádi, když se taky zapojíte, info zde. Celá charitativní akce vyvrcholí na velikonoční pondělí 2. dubna přímým přenosem na programu ČT1, kde zahrajeme speciální píseň k 20. výročí sbírky Pomozte dětem.


 5. RivaLOVE tour

  9. 11. 2017 | 

  Právě v těchto dnech nás můžete vidět a slyšet na tourné s našimi kamarády, kapelou UDG a písničkářem Pokáčem. Na koncertech budeme spolu tak trochu soupeřit a tak trochu pomáhat nemocným dětem... Turné má 15 zastávek. Více info najdeš ZDE. 


  více
 6. Jsme ve filmu

  7. 11. 2017 | 

  O Vánocích jde do kin nová zimní komedie Špindl, ke které jsme složili titulní písničku. Koukněte se na trailer.


  více
 7. Vítejte na novém webu!

  24. 8. 2017 | 

  Nemožné se stalo skutečností! Je to malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro Radečky. Dvanáct let jsme vám slibovali nový web a právě teď jsme se ho dočkali. Pokud jste dnes marně hledali důvod k oslavě, už ho máte. Otevřete lahvinku a připijte s námi na zdraví našemu Přemkovi, který nový web vymyslel a udělal. Ať se vám stránky líbí. Vaši O5R


 8. Čeká nás spousta koncertů, těšíme se na vás!

  13. 7. 2017 | 

  Kamarádi, letos v létě hrajeme spoustu koncertů na festivalech a jiných letních akcích - koukněte se na seznam míst v odkazu KONCERTY. A taky chystáme dvě turné, vlastně to jarní Turné na střechách už proběhlo, ale další bude na podzim s UDG a Pokáčem. Strašně moc se na koncerty a na vás těšíme.


  více
 9. 6x zlato v hitparádě na F1

  12. 7. 2017 | 

  Píseň BUDU RÁD v létě 2017 šest týdnů v řadě kralovala hitparádě na Frekvenci 1. Moc děkujeme za vaši podporu, moc si toho vážíme. Píseň můžete slyšet i na dalších celoplošných rádiích, třeba na
  KISSech.


  více
 10. Podporujeme SOS vesničky

  11. 7. 2017 | 

  Už 20 let vydáváme pro dětské domovy časopis Zámeček, pořádáme tábory nebo koncerty pro děcáky. Vedle toho jsme ale letos začali úzce spolupracovat s SOS vesničkami, protože si myslíme, že každé dítě má mít šanci na klidný a láskyplný domov. Na projekt jsme věnovali i část peněz z Turné na střechách, více info o SOS dětských vesničkách najdete ZDE.