O5R

Aktuality

 1. DOBRÝ ZPRÁVY Tour

  26. 6. 2019 | 

  K nové desce pojedeme Dobrý zprávy Tour s Jakubem Děkanem. Moc si přejeme, aby vás přišlo hodně a byly to ty nej koncerty :) Pro více info a objednávku vstupenek klikněte ZDE. 09.10. Praha - KŘEST CD, Lucerna Music Bar / 12.10. Litomyšl, Kotelna / 19.10. Všelibice, Kulturní dům / 25.10. Děčín, Garage Noir / 26.10. Sedlčany, Pohoda / 01.11. Stříbro, Kulturní dům / 02.11. Sušice, Sokolovna / 14.11. Brno, Metro Music Club / 21.11. Ostrava, Barrák / 22.11. Zábřeh, Kulturní dům / 23.11. Liberec, Warehouse / 29.12. Plzeň, KD Šeříkovka.


  více
 2. MÁME PRO VÁS DOBRÝ ZPRÁVY

  27. 4. 2019 | 

  Po sedmi letech vydáváme novou desku :) OBJEDNÁVKY ZDE. Album se jmenuje Dobrý zprávy a obsahuje mimo jiné písně Lovení, Budu rád nebo Sex ve sprše. Můžete se těšit na songy ve svižném tempu i několik zajímavých hostů. Album zahrnuje také zpěvník s texty a akordy ke všem skladbám.


  více
 3. Sex ve sprše válcuje hitparády

  5. 3. 2019 | 

  Děkujeme za podporu v různých hitparádách: singl Sex ve sprše vyhrál prestižní Evropa 2 Music Chart, třikrát vyhrál hitparádu Frekvence 1 a klip boduje také v hitparádě na Óčku. Singl se zároveň několik týdnů drží mezi nejhranějšími českými písněmi v žebříčku IFPI. Moc si vážíme vaší přízně! 


 4. Titulní píseň k filmu LOVEní

  5. 3. 2019 | 

  Pět let po Vloupám se vám představujeme nový československý duet. Jsme moc rádi, že tentokrát do toho s námi šla úžasná zpěvačka Celeste Buckingham. Píseň jsme složili na míru nové české komedii LOVEní, podívejte se na videoklip. Film o tom, že někdy je lásky málo a někdy zase hodně, můžete už vidět v českých a slovenských kinech. 


 5. Poznejte Sex ve sprše

  29. 12. 2018 | 

  "Kapela O5 a Radeček s novým singlem Sex ve sprše doslova zbořila český YouTube..." píše na svém webu rádio Evropa 2. Děkujeme Evropě 2 za support a kdo jste neviděl, koukněte na náš nový klip, ať dál boříme ty internety :) KLIP SEX VE SPRŠE


 6. Koukněte se na nás

  25. 12. 2018 | 

  Tomáš byl hostem Karla Šípa v pořadu Všechnopárty. Bylo to docela vtipný :) Na záznam se můžete podívat ZDE, po kliku se spustí přímo Tomášův gig. Česká televize také odvysílala galakoncert Má vlast ke 100. výročí české státnosti, na kterém jsme zahráli společně s Lucií Bílou, Jaromírem Nohavicou, Chinaski a dalšími... Na záznam se můžete podívat ZDE (naše vystoupení najdete od 22. minuty). 


 7. O5 a DÁREČEK

  24. 12. 2018 | 

  Ahoj naši milí. Jako každý rok na Vánoce si můžete rozbalit malý dárek z našeho archivu. Před dvaceti lety jsme složili a nahráli píseň, která nám pomohla dostat se mezi lidi. Vděčíme jí za hodně, snad proto ji dodnes rádi hrajeme a je nám krásně, když si ji s námi i po těch letech sborově zpíváte. Jako tradiční vánoční dárek jsme si pro vás připravili původní demáč z roku 1998, zajímavý je i tím, že má o jednu sloku navíc. Singl Praha, jak ho znáte, musel být pak v nahrávacím studiu pro potřeby rádií zkrácen... Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce s těmi, které máte rádi!


 8. Klidný podzim? Ani ne

  23. 10. 2018 | 

  Po nabitém létě, kdy jsme odehráli přes 60 open air koncertů, jsme si chtěli dát na pár měsíců klid. To nevyjde. Práce na nové desce jsou v plném proudu, makáme ve studiu, točíme klipy, chystáme nové focení... A nekoná se ani koncertní pauza: 28. října jsme zahráli ve speciálním vysílání ke 100 letům republiky v Českém rozhlase, PODÍVEJTE SE. 7. listopadu budeme spolu s Chinaski, Lucií Bílou a Karlem Gottem hosty slavnostního večera ke 100 letům republiky v pražském Žofíně vysílaného na ČT1. O tři dny později zahrajeme na vyhlášení populární ankety Atlet roku v přímém přenosu České televize. Ke konci roku ještě podpoříme vystoupením benefiční akci rádia Evropa 2 na pražském Staroměstském náměstí a pomáhat budeme i v roce příštím, kdy budeme spolupracovat na projektu Pomozte dětem (Kuře).


 9. Koncerty 2019

  23. 10. 2018 | 

  Začátkem roku 2019 vydáme po 7 letech novou desku, kterou vám budeme chtít představit i na koncertech. Proto jich chystáme hodně. Už teď se léto plní open air koncerty, festivaly a dalšími akcemi. Novou desku se chystáme pokřtít na třech speciálních koncertech na střechách. A na podzim 2019 vyjedeme na klubové Dobrý zprávy tour. Termíny a místa koncertů v roce 2019 zveřejníme v lednu.  


 10. Máme pro vás Dobrý zprávy

  2. 3. 2018 | 

  Představujeme nový singl a klip Dobrý zprávy. A taky speciální web Dobrý zprávy.info. Všechny informace k naší novince najdete ZDE.