O5R

Aktuality

 1. Záznam z festivalových cen

  8. 2. 2011 | 

  ZDE se můžete kouknout na záznam našeho vystoupení na předávání Festivalových cen v Praze.


  více
 2. Recenze v Muzikusu

  3. 11. 2010 | 

  Legenda české hudební publicistiky Petr Korál napsal pro časopis Muzikus recenzi na CD Máš mě na svědomí...


  více
 3. TV záznam: Dobré ráno s O5

  25. 10. 2010 | 

  ZDE se můžete kouknout na záznam pořadu Dobré ráno s ČT, kde byli hosté Radeček a Tomino. Sběratele raritních zážitků upozorňujeme, že během pořadu řekl Radeček dokonce 3 slova, což je jeho nejdelší projev ve sdělovacích prostředcích v historii!


  více
 4. Cirkus Cirkus

  13. 8. 2010 | 

  V neděli 15. srpna se můžete mrknout v televizi na záznam z Mezinárodního festivalu cirkusového umění, ke kterému jsme dělali hudbu včetně úvodní a závěrečné písně. Pořad s názvem Cirkus Cirkus vysílá ČT 1 od 17 hodin a v porotě festivalu uvidíte vedle Bolka Polívky, Petra Šišky, Ivy Frühlingové a Lubomíra Lipského možná také zpívajícího tuleně Tomina Poláka :)


  více
 5. Skočte za náma do Rockle

  1. 8. 2010 | 

  Poslechněte si ZÁZNAM hudebního magazínu Rockle na Českém rozhlase Olomouc, který byl věnován CD Máš mě na svědomí.


  více
 6. Eňo ňuňo fotky z Votvíráku

  14. 6. 2010 |   Naši milí, kamarád Metchoun vám připravil fotogalerku z festivalu Votvírák a koncertu na Dni kozla (oba jsme odehráli 12. června). Fotky si můžete buď prohlédnout ZDE anebo si je můžete rovnou stáhnout v plné kvalitě do svého compu. Soubor stáhnete TADY.
  Mějte se, odpočívejte, dovádějte...jak je libo!


 7. Zůstaň má klipák

  23. 3. 2010 | 

  PODÍVEJTE se na videoklip k písni Zůstaň !


  více
 8. Písně z nové desky bodují

  22. 2. 2010 | 

  Píseň Máš mě na svědomí se objevila na prestižní CD kompilaci největších hitů loňského roku TOP CZ 09. Daří se i druhému singlu ZŮSTAŇ, který se v únoru a březnu držel v žebříčku hranosti IFPI mezi desítkou nejhranějších českých singlů. Děkujeme moc za vaši podporu v různých hitparádách a písničkách na přání, bez vás by to nešlo!


 9. Foto-report ze křtu nové desky

  19. 2. 2010 | 

  Děkujeme za povedený křest v Hard Rock Café. Pro nás to byl jeden z nejhezčích večerů, který jsme s kapelou zažili. Děkujeme vám všem v publiku, že jste nám to udělali hezký, děkujeme kmotrům Pavlovi Kukovi a Horstu Sieglovi, kteří nám splnili klukovský sen. Děkujeme Mírovi Noskovi, že přišel i když byl hodně nemocný a samozřejmě moc děkujeme Kláře, která byla prostě úžasná!


  více
 10. O nové desce...

  2. 2. 2010 | 

  Podívejte se na záznamy rozhovorů o nové desce v různých tévé a rádiích... Aktuálně se můžete kouknout na reportáž TV Óčka ze křtu desky v Hard Rock Café!


  více