O5R

Aktuality

 1. V sobotu si dáme Plzeň

  4. 10. 2011 | 

  Ahoj kamarádi, v sobotu přijedeme do Plzně do klubu Buena Vista, tak se ukažte :) Lákadel máme pro vás hned několik: Tomino zatančí nový tanec, zahrajeme nový song z chystané desky, nebudou chybět starý hitovky a taky si můžete poslechnout kapelu Contact, která zahraje před náma...
  A nezapomeňte se před koncertem rozezpívat, třeba společně se soutěžícími v pořadu Prostřeno (od 18:10 min:)  více
 2. Díky za léto 2011

  11. 7. 2011 | 

  Chtěli bychom vám poděkovat za skvělé léto plné úžasných konziků. Moc jsme si to s váma užili ! ZDE jsou doplněné podzimní termíny koncertů. Budeme hrát ale málo, proč? To je přece jasný! Točíme novou desku! Držte nám palce a my se budeme snažit vás nezklamat :)


  více
 3. Tour de parket pokračuje

  18. 5. 2011 | 

  V pátek 8. července pokračuje Tour de parket s našima zpřátelenýma kapelama Udg a Imodium. Tentokrát to rozbalíme na letním parketu v Paběnicích u Kutné Hory, začátek je ve 21 hodin. Těšíme se na vás a slibujeme, že i tentokrát si pro vás Tomino nacvičí zbrusu nový taneček :)


  více
 4. thx for tour 011

  10. 5. 2011 | 

  Ahoj kamarádi, děkujeme všem, kdo jste přišli na koncerty v rámci jarního turnéčka a udělali jste supr atmosféru. Speciální poděkování patří všem kapelám, které s náma zahrály, a jmenovitě moc díky Martině, Katce a Jugimu. No a kdo nestihnul dorazit na turné, tak si s námi přijďte zařádit na festivaly...


  více
 5. Záznam z festivalových cen

  8. 2. 2011 | 

  ZDE se můžete kouknout na záznam našeho vystoupení na předávání Festivalových cen v Praze.


  více
 6. Recenze v Muzikusu

  3. 11. 2010 | 

  Legenda české hudební publicistiky Petr Korál napsal pro časopis Muzikus recenzi na CD Máš mě na svědomí...


  více
 7. TV záznam: Dobré ráno s O5

  25. 10. 2010 | 

  ZDE se můžete kouknout na záznam pořadu Dobré ráno s ČT, kde byli hosté Radeček a Tomino. Sběratele raritních zážitků upozorňujeme, že během pořadu řekl Radeček dokonce 3 slova, což je jeho nejdelší projev ve sdělovacích prostředcích v historii!


  více
 8. Cirkus Cirkus

  13. 8. 2010 | 

  V neděli 15. srpna se můžete mrknout v televizi na záznam z Mezinárodního festivalu cirkusového umění, ke kterému jsme dělali hudbu včetně úvodní a závěrečné písně. Pořad s názvem Cirkus Cirkus vysílá ČT 1 od 17 hodin a v porotě festivalu uvidíte vedle Bolka Polívky, Petra Šišky, Ivy Frühlingové a Lubomíra Lipského možná také zpívajícího tuleně Tomina Poláka :)


  více
 9. Skočte za náma do Rockle

  1. 8. 2010 | 

  Poslechněte si ZÁZNAM hudebního magazínu Rockle na Českém rozhlase Olomouc, který byl věnován CD Máš mě na svědomí.


  více
 10. Eňo ňuňo fotky z Votvíráku

  14. 6. 2010 |   Naši milí, kamarád Metchoun vám připravil fotogalerku z festivalu Votvírák a koncertu na Dni kozla (oba jsme odehráli 12. června). Fotky si můžete buď prohlédnout ZDE anebo si je můžete rovnou stáhnout v plné kvalitě do svého compu. Soubor stáhnete TADY.
  Mějte se, odpočívejte, dovádějte...jak je libo!