O5R

Aktuality

 1. Recenze na Slast...

  22. 4. 2008 | 

  18-03 : "Radečci pranic neztratili ze své naléhavosti. To platí pro první singl O půl pátý, jemuž byla do vínku dána především melancholie umně zkřížená s netuctovým pojetím pro pomalou skladbu. Z písní každopádně díky všudypřítomné „inteligentní rozvernosti“ dýchá uvolněnost a naprostá svěžest. Typickým příkladem, který dokazuje tuto skutečnost, je také píseň „Beethoven“. Téměř relaxační záležitost, která širokým obloukem obchází uzívanou nudu a přitom je patrné, že uvnitř ní výrazně klokotá touha po svobodě," píše ve své recenzi Petr Bidzinski v magazínu Whiplash.
  Celou recenzi čtěte ZDE.


 2. Nová trička Slast Minute

  21. 4. 2008 | 

  21-04 : Na světě jsou nová trička s vizuálem Slast Minute. Do konce května si je můžete pořídit za zavádění cenu 199 korun a nezapomeňte, že se blíží léto, takže právě teď je správná doba pro nakupování nových hadříků!


  více
 3. Beethoven míří k vám

  19. 4. 2008 | 

  21-03 : Druhým singlem, který představí album Slast Minute v éteru, bude Beethoven. Od příštího týdne můžete píseň slyšet na všech rádiích sítě Kiss, které Beethovena uvedou v premiéře.
  Děkujeme za názory, které...


  více
 4. Stáhněte si zdarma

  16. 4. 2008 | 

  Stáhněte si zdarma


  více
 5. Pan Mrázek hlásí comeback

  24. 1. 2008 | 

  24-01 : Věřte - nevěřte, po rádiích Kiss, která o letošních Vánocích vytáhla z archívu píseň o panu Mrázkovi, objevilo tuto archaickou Radečkovinu také Rádio Haná! Píseň se dokonce prokousává nahoru po hitparádovém žebříčku, takže pokud chcete, můžete pro zpívajícího Radečka hlasovat ZDE :-)


 6. Velikonoční Inbox

  16. 1. 2008 | 

  22-03 : Pokud budete v pondělí odpoledne ještě vidět a slyšet, mrkněte se na speciální velikonoční Inbox na TV Óčko. Pořad začíná v 17 hodin a hosty Andreje Poláka budou Přemek, Tomino a Ondra.


  více
 7. Slast v éteru

  15. 1. 2008 | 

  15 - 01 : Tenhle týden nás můžete slyšet na Českém rozhlase 1 - Radiožurnálu, kde si nás pozve k mikrofonu hudební publicistka Jitka Benešová. O desce Slast Minute se bude mluvit v sobotu mezi půl jednou a třetí hodinou odpoledne. Novou desku "Slast Minute" představí také příští týden Český rozhlas Olomouc a Radio Proglas. Obě stanice věnují nahrávce hodinový pořad vysílaný v přímém přenosu. V pondělí 21. ledna budou O5&Radeček hosty pořadu "Rockle", který začíná na vlnách ČRo Olomouc ve 21 hodin. O dva dny později ve středu 23. ledna bude o nové desce povídat Tomino v pořadu "Jak se Vám líbí..." na Radiu Proglas.


  více
 8. Podpořte nás v anketě Žebřík 2012

  3. 1. 2008 | 

  Čas na ohlížení se za minulým rokem přichází! Blíží se rekapitulační ankety, první z těch smysluplných je třeba ŽEBŘÍK 2011. Během ledna můžete hlasovat pro kohokoliv, 1.února pak budou oznámeny nominace, tedy ti nejúspěšnější.
  HLASOVAT MŮŽETE ZDE


  více
 9. O5 & Dáreček

  15. 12. 2007 | 

  Ahoj kamarádi, pokud se chystáte potěšit své známé, přátele a miláčky cédéčkem nebo jinou Radečkovskou věcičkou z našeho krámku, tak neváhejte a objednávejte! Ať to Ježíšek stačí nachystat, zabalit a včas poslat... A jako správní obchodníci i my vám nabízíme Vánoční spešl akci: Ke každé objednávce přidáme zdarma sadu placek a samolepky :)


  více
 10. Napsali...

  13. 11. 2007 | 

  O5 & Radeček - O půl pátý (8/10)
  O novém singlu a videoklipu O5 & Radeček jsme na musicserveru už psali, ale nějak se mi do vědomí naboural až později. Kromě toho, že písnička je moc příjemná kytarovka, je totiž výtečný i videoklip. Natočený v šumperském divadle, poměrně minimalistický, ale s papírovými kulisami a rekvizitami, které jsou prostě k sežrání. Konečně zas nějaký domácí klip, který má nápad a vypadá dobře.
  Musicserver.cz, Honza Balušek, Týden v popu 21.

  Recenze MUSIC: "Melodie, které hned tak neomrzí"


  více