O5R

Aktuality

 1. Pomohli jsme dětem, pomáhej taky

  16. 4. 2016 | 

  V polovině dubna jsme vystoupili v přímém přenosu České televize v rámci charitativní akce Pomozte dětem. Podívej se na ZÁZNAM NAŠEHO VYSTOUPENÍ.
  ZÍSKEJ TOMÁŠŮV PÁS. Přes deset let hrál Tomino s pásem na kytaru, který můžete nyní získat v aukci Pomozte dětem. Pás má vyryté Tominovo jméno a název kapely a také jsme ho všichni podepsali. KLIKNI ZDE.


  více
 2. TURNÉ NA STŘECHÁCH

  15. 4. 2016 | 

  ROKY JSME SNILI, že uděláme turné po střechách. A letos si sen o koncertech blízko nebe splníme. Buď u toho a zažij s námi společnou závrať! Zveme tě na místa, kde v osamění vrní vzduchotechnika a kam dopadají první ranní paprsky slunce. Zde najdeš


  více
 3. Vyšel živák na DVD a CD !!! Objednávej zde

  14. 4. 2016 | 

  Splnil se nám další velký muzikantský sen. Po 20 letech hraní nám vyšel záznam koncertu na DVD + CD. Jde o speciální akustický koncert se spoustou hostů, který natočilo TV Óčko. Všechny podrobnosti, promo video, tracklist a další INFO NAJDEŠ ZDE.


  více
 4. Online objednávka lístků na střechu v Praze

  4. 4. 2016 | 

  Vstupenky na Koncert na střeše v Praze si můžeš objednat přímo u nás, stačí když nám napíšeš na mail o5 (zavináč) o5.cz počet vstupenek, který ti máme rezervovat :)


  více
 5. NOVÝ DENÍK

  1. 2. 2016 | 

  Nový zápisek do deníku má název V nejtlustějších ponožkách a přečíst si ho můžeš ZDE.


  více
 6. NAJDI CD V KLIPU MÁŠ MĚ NA SVĚDOMÍ

  11. 1. 2016 | 

  Je to jednoduché: Najdi v novém klipu Máš mě na svědomí čtvrtý předmět z naší historie - CD Máš mě na svědomí. Stačí, když nám napíšeš, kde zhruba leží. A protože je to tentokrát trochu těžší, napovíme, že leží v místnosti, když hrajeme na kytáry. Jestli CD vidíš, napiš nám na facebook do zpráv nebo na mail hra(zavináč)o5.cz. Tři vylosovaní získají DVD a CD se záznamem našeho koncertu Óčko acoustic stage. VÍCE INFO ZDE.


  více
 7. Info k nové desce a klipu

  23. 11. 2015 | 

  Zveme vás na speciální webovky k nové desce Best of a k novému klipu Máš mě na svědomí. Stačí kliknout TADY. Na tomto odkazu se také dozvíte, kde nové CD seženete nebo jak si ho můžete objednat.


  více
 8. Recenze na nový singl

  2. 10. 2015 | 

  HA, OSM Z DESETI! Jindy velmi kritický hudební web Musicserver napsal pochvalnou RECENZI na nový singl a klip a dal mu hodnocení 8/10. No, co si budeme nalhávat, máme z toho radost.


  více
 9. Exkluzivní premiéra klipu Máš mě na svědomí

  1. 10. 2015 | 

  Nový videoklip Máš mě na svědomí přinášíme v exkluzivní premiéře na MIXER.cz.


 10. Natáčíme Óčko acoustic stage, buď u toho!

  1. 10. 2015 | 

  Získej exkluzivní vstup na natáčení DVD záznamu koncertu O5 a Radeček ÓČKO ACOUSTIC STAGE, které se uskuteční 27. října v Praze v klubu Retro: Vstupenka na natáčení se nedá nikde koupit, ale získat ji můžeš V SOUTĚŽI NA ÓČKU.


  více