O5R

Aktuality

 1. Online objednávka lístků na střechu v Praze

  4. 4. 2016 | 

  Vstupenky na Koncert na střeše v Praze si můžeš objednat přímo u nás, stačí když nám napíšeš na mail o5 (zavináč) o5.cz počet vstupenek, který ti máme rezervovat :)


  více
 2. NOVÝ DENÍK

  1. 2. 2016 | 

  Nový zápisek do deníku má název V nejtlustějších ponožkách a přečíst si ho můžeš ZDE.


  více
 3. NAJDI CD V KLIPU MÁŠ MĚ NA SVĚDOMÍ

  11. 1. 2016 | 

  Je to jednoduché: Najdi v novém klipu Máš mě na svědomí čtvrtý předmět z naší historie - CD Máš mě na svědomí. Stačí, když nám napíšeš, kde zhruba leží. A protože je to tentokrát trochu těžší, napovíme, že leží v místnosti, když hrajeme na kytáry. Jestli CD vidíš, napiš nám na facebook do zpráv nebo na mail hra(zavináč)o5.cz. Tři vylosovaní získají DVD a CD se záznamem našeho koncertu Óčko acoustic stage. VÍCE INFO ZDE.


  více
 4. Info k nové desce a klipu

  23. 11. 2015 | 

  Zveme vás na speciální webovky k nové desce Best of a k novému klipu Máš mě na svědomí. Stačí kliknout TADY. Na tomto odkazu se také dozvíte, kde nové CD seženete nebo jak si ho můžete objednat.


  více
 5. Recenze na nový singl

  2. 10. 2015 | 

  HA, OSM Z DESETI! Jindy velmi kritický hudební web Musicserver napsal pochvalnou RECENZI na nový singl a klip a dal mu hodnocení 8/10. No, co si budeme nalhávat, máme z toho radost.


  více
 6. Exkluzivní premiéra klipu Máš mě na svědomí

  1. 10. 2015 | 

  Nový videoklip Máš mě na svědomí přinášíme v exkluzivní premiéře na MIXER.cz.


 7. Natáčíme Óčko acoustic stage, buď u toho!

  1. 10. 2015 | 

  Získej exkluzivní vstup na natáčení DVD záznamu koncertu O5 a Radeček ÓČKO ACOUSTIC STAGE, které se uskuteční 27. října v Praze v klubu Retro: Vstupenka na natáčení se nedá nikde koupit, ale získat ji můžeš V SOUTĚŽI NA ÓČKU.


  více
 8. Bestofku pokřtíme prvního!

  17. 9. 2015 | 

  Kamarádi, srdečně vás zveme 1. října do Hard Rock Cafe v Praze, kde od 20 hodin odehrajeme koncert, pokřtíme CD Best of a taky premiérově pustíme náš nový klip, který vlastně i váš klip, protože jste nám na něho přispěli pořádný balík peněz v kampani na Startovači. Přijďte, bude nám dobře :-) VSTUPENKY ZA 100 KČ SI MŮŽETE OBJEDNAT ZDE:


  více
 9. Co nás čeká o víkendu

  16. 9. 2015 | 

  Ahoj kamarádi, následující víkend máme jenom jeden koncert, ale za to na super akci, v Jihlavě na 20. narozeninách Radia Vysočina. Začínáme ve 14.30 v areálu Icom Transport a už se moc těšíme. Zbytek víkendu budeme natáčet nový klip! Cha chá, nový singl a klip kaming san!


  více
 10. Po dvaceti letech je tu bestofka!

  22. 8. 2015 | 

  Po více než dvaceti letech jsme se rozhodli, že vydáme cédéčko, na kterém najdete všechny zásadní pecky, které jsme nahráli. Bestofka vyjde 1. října a kromě všech větších i menších hitů na ní uslyšíte nové písně.


  více