O5R

Koncert a sbírka pro uzavřenou oblast

26. 3. 2020 | 

Ahoj, sousedé! Máme na Litovelsku a Uničovsku spoustu blízkých, kamarádů, přátel, příbuzných. Chceme vám vzkázat, že v tom nejste sami. Neumíme vyrobit respirátory ani vyléčit nemocné. Umíme hrát a zpívat. Proto jsme se rozhodli odehrát koncert pro všechny z vás v uzavřené oblasti. Spustili jsme také veřejnou sbírku ve prospěch místních dobročinných organizací.Ahoj, sousedé! Žijete jen pár kilometrů od nás v uzavřené zóně na Litovelsku a Uničovsku. Máme mezi vámi spoustu blízkých, kamarádů, přátel, příbuzných. Chceme vám vzkázat, že v tom nejste sami, že na vás myslíme, že to všechno vnímáme.

Neumíme vyrobit respirátory ani vyléčit nemocné. Umíme hrát a zpívat. Proto jsme se rozhodli odehrát koncert pro všechny z vás v uzavřené oblasti. Chceme si s vámi aspoň na dálku zazpívat, zařvat, třeba i zatančit a prostě trochu zařádit.


Když budete zpívat pořádně nahlas, uslyšíme vás až u nás doma v Šumperku :)

Těšíme se v neděli 29. března od 17 hodin večer!DALŠÍ INFO:Koncert pro uzavřenou oblast se uskuteční v neděli 29. března od 17 hodin. Živě ho bude přenášet internetová televize Mall.tv v rámci série koncertů, divadelních představení a dalších kulturních akcí nazvané #kulturažije. Živé vystoupení odvysílá také Rádio Haná a video přenos bude vysílat také rádio Evropa 2 na svém facebookovém profilu.Vzkazy a pozdravy mohou lidé posílat do uzavřené oblasti už nyní, a to na mail vzkazy@o5.cz, v průběhu živého vysílání na www.mall.tv pak také prostřednictvím chatu.Během koncertu i po něm mohou také vyjádřit finanční podporu všem, kteří jsou nuceni žít dočasně v izolaci, a na dárcovské platformě www.donio.cz/O5aRadecek jim poslat libovolnou částku.Výtěžek sbírky bude v plné výši věnován Centru sociálních služeb Uničov a Charitě Litovel.
Přímé odkazy: 


FB událost: https://www.facebook.com/events/218066932730002/


Internetová televize Mall.tv: https://www.mall.tv/kulturazije/o5-a-radecek-29-3-17-00


Sbírka Donio.cz: www.donio.cz/O5aRadecek