O5R

Aktuality

 1. Vloupali jsme se do Hitrádií

  25. 1. 2015 | 

  Ahoj kamarádi, Hit rádia nasadila píseň VLOUPÁM SE do hitparády, jsme za to rádi a budeme ještě radši, když nás podpoříte hlasem :) Kliknout můžete ZDE - je to jen na vás! Děkujeme.


  více
 2. Jeseníky v Mnichově

  13. 1. 2015 | 

  V úterý 27. ledna jedeme do Německa reprezentovat kulturu jesenických hor. Nejkrásnější české hory se tam budou prezentovat před VIP společností a my u toho budeme hrát písničky. Snad si s námi lidi v oblecích pořádně zapaří a zapijeme s nimi slávu Jeseníků do zlatova natočeným tuplákem a nějakým tím šnapsem!


  více
 3. O5 a Dáreček 2014

  24. 12. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, je tu Štědrý den a s ním čas na tradiční dárek pro vás. Tentokrát dostáváte od Ježíška první demáč písně Vloupám se, jak ho nahrál Tomáš se svou holkou doma, když písničku složil. Je to celé v češtině, s trochu jinou melodickou linkou, s houslemi, které pak ze singlu zmizely... tak možná vás to bude zajímat a udělá vám to radost. Přejeme vám parádní Vánoce a samé růžové dny v roce 2015.
  Vaši O5 a Radeček.


  více
 4. Podívejte se na záznam koncertu na rádiu City

  20. 9. 2014 | 

  Koukněte se na záznam našeho vystoupení ve vysílání rádia City. Děkujeme City za pozvání, bylo to super, tady jsou linky na videa:
  PRAHA
  VLOUPÁM SE
  Fotogalerie z radia City


  více
 5. Nový klip na Óčku a T-music Chart

  11. 7. 2014 | 

  Děkujeme televizi Óčko, že od začátku léta hraje klip VLOUPÁM SE v pravidelné rotaci. Na Óčko si o klip můžete psát. Klip je nasazen také do T-Music Chart, hlasovat můžete ZDE každých 15 minut pro 5 interpretů! Děkujééém.


  více
 6. Nový singl je venku, premiéru měl na Seznamu a iDnes

  22. 4. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, náš nový singl se slovenskou zpěvačkou Márií Čírovou je na světě! V premiéře ho uvedla hudební televize MIXER a zpravodajský portál iDNES. Na klip se můžete podívat taky na YOUTUBE :)


  více
 7. Nový singl už brzy! Koukněte se na trailer

  23. 3. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, brzy vám představíme nový singl "Vloupám se". Píseň vznikla jako česko-slovenský duet se zpěvačkou Márií Čírovou. K písni vznikl také videoklip, koukněte se na trailer. Přejeme krásné jaro!


  více
 8. Novinky

  4. 2. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, zimní spánek se nekoná! Máme natočené čtyři nové písně, které produkuje Armin Efenberg. Ve studiu BBC v Londýně teď mícháme singl Vloupám se, který jsme nazpívali jako česko-slovenský duet. Uslyšíte ho už brzy. Také se chystáme na klip, který budeme natáčet v exteriérech v Kunratickém lese. No a dáli pánbůch, tak po dvou a půl letech doladíme novej web :) Držte nám se vším palce!


  více
 9. Podpořte nás v anketě Český slavík!

  8. 11. 2013 | 

  Ahoj, budeme moc rádi, když nám pošlete hlas v anketě Český Slavík. Stačí poslat jednoduchou sms, která stojí jako normální sms podle tvýho tarifu. Z každého čísla se dá hlasovat jednou. Děkujeme za podporu, vážíme si toho!
  Pošli na číslo 736 37 37 37 sms ve tvaru SLAVICI 9 O5 A RADECEK, 30 M - to na konci je číslo tvýho věku a M nebo Z je tvoje pohlaví :)


  více
 10. Kamarádské turné a nové singly

  26. 10. 2013 | 

  Ahoj kamarádi, už se na vás moc těšíme až se uvidíme někde během Kamarádského turné s kapelou Udg, během kterého zahrajeme v pražském Lucerna Music Baru, v Šumperku, Opavě, Ostravě a Doubici. Do toho makáme na nových singlech s producentem Arminem Effenbergerem. Držte nám palce a ahoj na koncertech!


  více