O5R

Budou to naše největší koncerty!

18. 12. 2020 | 

Zveme vás na naše největší turné. Budeme mít vlastní pódium, světla, hosty... Přijedeme do Olomouce, Brna, Prahy, Ostravy a Plzně. Bude nám ctí, pokud nás podpoříte a budete u toho s námi. Všechny koncerty proběhnou v květnu a všechny budou bezpečně pod širým nebem. Můžete se těšit na lokality s jedinečnou atmosférou. Předprodej a více info ZDE.

Kapela O5 a Radeček zahájila předprodej vstupenek na největší turné své kariéry. Koncerty proběhnou v pěti krajských městech pod širým nebem.


Šumperskou hudební partičku kolem bratrů Polákových, O5 a Radeček, čeká nabitý rok 2021. Kapela se vydá na svoje zatím největší turné ve své pětadvacetileté historii. Fanoušci si tak mohou už teď pořizovat vstupenky do Olomouce, Brna, Ostravy, Prahy a Plzně. Předprodej lístků je zahájen v síti TicketLive.cz.Koncertní šnůra odstartuje 6. 5. 2021 v Olomouci a skončí 28. 5. 2021 v Plzni. Všechny koncerty proběhnou bezpečně pod širým nebem na netradičních místech, kde budou vystoupení jedinečným zážitkem. Kapela své příznivce láká také na speciální hosty.„Nechceme zatím moc prozrazovat, ale máme pro fanoušky připraveno opravdu hodně překvapení. Nejen, že dorazí skvělý hosté, ale zazní i nějaké nové songy, budeme mít speciálně upravené pódium a tak. No bude to velký, s klukama se moc těšíme a už teď se na turné připravujeme. V roce 2021 budou Radečci prostě největší,“ uvedl s úsměvem frontman kapely Tomáš Polák a dodal, že všechny informace budou po novém roce postupně odtajňovat.Kapela O5 a Radeček hraje v nezměněné sestavě už od roku 1994. Do povědomí je dostala píseň z roku 2004 Praha (Jedna holka). Od té doby patří k nejžádanějším koncertním kapelám. Radečci se proslavili písněmi Vloupám se, Máš mě na svědomí, LOVEní, Sex ve sprše a dalšími. Skupina má za sebou také několik úspěšných desek. Za album Dobrý zprávy v roce 2019 převzali tzv. Zlatou desku.
6/5/2021 OLOMOUC - Palouček před S-Klubem


FB Událost ZDE / Vstupenky ZDE12/5/2021 BRNO - Špilberk nádvoří


FB Událost ZDE / Vstupenky ZDE20/5/2021 PRAHA - Park Riegrovy sady 


FB Událost ZDE / Vstupenky ZDE26/5/2021 OSTRAVA – Amfiteátr Slezskoostravského hradu 


FB Událost ZDE / Vstupenky ZDE28/5/2021 PLZEŇ - Pivovar Plzeňský Prazdroj nádvoří


FB Událost ZDE / Vstupenky ZDE