O5R

Aktuality

 1. Ve Žďáru je VYPRODÁNO na oba koncerty

  3. 3. 2015 | 

  Ahoj kamarádi, už brzy vyrazíme na Jarní tour, které pojedeme společně se zpěvákem Voxelem, kterého určitě znáte, tak můžete mít za jeden koncert hned dvě potěšení :) Budeme hrát všude možně, tak se koukněte do odkazu KONCERTY a vyberte si ten "svůj" konzik...
  AKTUÁLNĚ: Ve Žďáru nad Sázavou je vyprodaný už i druhý přidaný koncert. V odkazu kalendář jsme doplnili předprodejní místa, kde seženete lístky na další koncerty turné.


  více
 2. VLOUPÁM SE slaví úspěch za úspěchem

  21. 2. 2015 | 

  Duet s Márií Čírovou VLOUPÁM SE patří už několik měsíců mezi nejhranější singly v českém éteru a podle oficiálního žebříčku IFPI je to 3. nejhranější český song! Zároveň se klip Vloupám se umístil na 12. místě nejvyhledávanějších hudebních videí na Youtube. A aby té radosti nebylo málo, tak v několika rádiích je nyní O5 a Radeček nejhranějších interpretem. Děkujeme rádiím, že nás hrají a vám děkujeme za to, že si o naše písničky píšete a hlasujete pro ně. Vážíme si vaší podpory!


  více
 3. VIDEO pozvánka na turné

  4. 2. 2015 | 

  Ahoj, natočili jsme pro vás pozvánku na jarní turné. Doufáme, že se u videa pobavíte stejně dobře jako my při natáčení :)


  více
 4. Vloupali jsme se do Hitrádií

  25. 1. 2015 | 

  Ahoj kamarádi, Hit rádia nasadila píseň VLOUPÁM SE do hitparády, jsme za to rádi a budeme ještě radši, když nás podpoříte hlasem :) Kliknout můžete ZDE - je to jen na vás! Děkujeme.


  více
 5. Jeseníky v Mnichově

  13. 1. 2015 | 

  V úterý 27. ledna jedeme do Německa reprezentovat kulturu jesenických hor. Nejkrásnější české hory se tam budou prezentovat před VIP společností a my u toho budeme hrát písničky. Snad si s námi lidi v oblecích pořádně zapaří a zapijeme s nimi slávu Jeseníků do zlatova natočeným tuplákem a nějakým tím šnapsem!


  více
 6. O5 a Dáreček 2014

  24. 12. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, je tu Štědrý den a s ním čas na tradiční dárek pro vás. Tentokrát dostáváte od Ježíška první demáč písně Vloupám se, jak ho nahrál Tomáš se svou holkou doma, když písničku složil. Je to celé v češtině, s trochu jinou melodickou linkou, s houslemi, které pak ze singlu zmizely... tak možná vás to bude zajímat a udělá vám to radost. Přejeme vám parádní Vánoce a samé růžové dny v roce 2015.
  Vaši O5 a Radeček.


  více
 7. Podívejte se na záznam koncertu na rádiu City

  20. 9. 2014 | 

  Koukněte se na záznam našeho vystoupení ve vysílání rádia City. Děkujeme City za pozvání, bylo to super, tady jsou linky na videa:
  PRAHA
  VLOUPÁM SE
  Fotogalerie z radia City


  více
 8. Nový klip na Óčku a T-music Chart

  11. 7. 2014 | 

  Děkujeme televizi Óčko, že od začátku léta hraje klip VLOUPÁM SE v pravidelné rotaci. Na Óčko si o klip můžete psát. Klip je nasazen také do T-Music Chart, hlasovat můžete ZDE každých 15 minut pro 5 interpretů! Děkujééém.


  více
 9. Nový singl je venku, premiéru měl na Seznamu a iDnes

  22. 4. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, náš nový singl se slovenskou zpěvačkou Márií Čírovou je na světě! V premiéře ho uvedla hudební televize MIXER a zpravodajský portál iDNES. Na klip se můžete podívat taky na YOUTUBE :)


  více
 10. Nový singl už brzy! Koukněte se na trailer

  23. 3. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, brzy vám představíme nový singl "Vloupám se". Píseň vznikla jako česko-slovenský duet se zpěvačkou Márií Čírovou. K písni vznikl také videoklip, koukněte se na trailer. Přejeme krásné jaro!


  více