O5R

Aktuality

 1. Nový klip na Óčku a T-music Chart

  11. 7. 2014 | 

  Děkujeme televizi Óčko, že od začátku léta hraje klip VLOUPÁM SE v pravidelné rotaci. Na Óčko si o klip můžete psát. Klip je nasazen také do T-Music Chart, hlasovat můžete ZDE každých 15 minut pro 5 interpretů! Děkujééém.


  více
 2. Nový singl je venku, premiéru měl na Seznamu a iDnes

  22. 4. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, náš nový singl se slovenskou zpěvačkou Márií Čírovou je na světě! V premiéře ho uvedla hudební televize MIXER a zpravodajský portál iDNES. Na klip se můžete podívat taky na YOUTUBE :)


  více
 3. Nový singl už brzy! Koukněte se na trailer

  23. 3. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, brzy vám představíme nový singl "Vloupám se". Píseň vznikla jako česko-slovenský duet se zpěvačkou Márií Čírovou. K písni vznikl také videoklip, koukněte se na trailer. Přejeme krásné jaro!


  více
 4. Novinky

  4. 2. 2014 | 

  Ahoj kamarádi, zimní spánek se nekoná! Máme natočené čtyři nové písně, které produkuje Armin Efenberg. Ve studiu BBC v Londýně teď mícháme singl Vloupám se, který jsme nazpívali jako česko-slovenský duet. Uslyšíte ho už brzy. Také se chystáme na klip, který budeme natáčet v exteriérech v Kunratickém lese. No a dáli pánbůch, tak po dvou a půl letech doladíme novej web :) Držte nám se vším palce!


  více
 5. Podpořte nás v anketě Český slavík!

  8. 11. 2013 | 

  Ahoj, budeme moc rádi, když nám pošlete hlas v anketě Český Slavík. Stačí poslat jednoduchou sms, která stojí jako normální sms podle tvýho tarifu. Z každého čísla se dá hlasovat jednou. Děkujeme za podporu, vážíme si toho!
  Pošli na číslo 736 37 37 37 sms ve tvaru SLAVICI 9 O5 A RADECEK, 30 M - to na konci je číslo tvýho věku a M nebo Z je tvoje pohlaví :)


  více
 6. Kamarádské turné a nové singly

  26. 10. 2013 | 

  Ahoj kamarádi, už se na vás moc těšíme až se uvidíme někde během Kamarádského turné s kapelou Udg, během kterého zahrajeme v pražském Lucerna Music Baru, v Šumperku, Opavě, Ostravě a Doubici. Do toho makáme na nových singlech s producentem Arminem Effenbergerem. Držte nám palce a ahoj na koncertech!


  více
 7. V pátek Charita, v sobotu October fest

  27. 9. 2013 | 

  Tomina už pustili z nemocnice, takže v pátek 27.9. zahrajeme plánovaný koncert pro Charitu Zábřeh na dobročinné akci Babí léto. Začínáme o půl pátý před místním kulturákem. A v sobotu 28.9. nás můžete slyšet na October festu ve Světlé pod Ještědem od 16 h. Těšíme se na vás, ahoj.


  více
 8. Vysvětlení

  27. 9. 2013 | 

  Ke článkům v novinách ZDE, ZDE, nebo ZDE a reportáži na TV Barandov dodejme, že my jsme nikam nepsali, nikomu nevolali, nechceme to nijak řešit, na nikoho žalobu podávat nebudeme... Navíc nám obě písně nepřijdou zas tak moc podobné. Děkujeme.
  Články založené na správných faktech zde:
  MusicServer
  TV Nova
  iDNES
  iReport
  MediaFax


 9. Nejbližší konziky v září

  30. 7. 2013 | 

  Ahoj kamarádi, vaše opičí kapela zamíří v září do Strakonic, Zábřehu, Plání pod Ještědem, Jihlavy a na střechu šumperskýho divadla. Doražte za námi kamkoliv, moc se na vás těšíme... A na co se můžete těšit vy:
  Malíř / Ripápá / Dokud vitr fouká / Praha / Zůstaň / Beethoven / Máš mě na svědomí / Kristián / Kabaret / Bára / Noční ptáci / Pálím další most / Po nohou / O půl pátý / Zelí


  více
 10. Koncert na střeše

  5. 6. 2013 | 

  Ahoj kamarádi, taky letos v září zahrajeme na střeše divadla v Šumperku, a protože je to vždycky božííí, už teď se na vás moc těšíme! Koncerty na střeše budou dva po sobě. Ten od osmi hodin je už vyprodaný, ale na šest hodin ještě lístky jsou. Více info a rezervace ZDE.


  více