O5R

Aktuality

 1. Po dvaceti letech je tu bestofka!

  22. 8. 2015 | 

  Po více než dvaceti letech jsme se rozhodli, že vydáme cédéčko, na kterém najdete všechny zásadní pecky, které jsme nahráli. Bestofka vyjde 1. října a kromě všech větších i menších hitů na ní uslyšíte nové písně.


  více
 2. Léto 2015, těšíme se na tebe!

  29. 4. 2015 | 

  Ahoj kamarádi, v odkazu KONCERTY průběžně aktualizujeme seznam míst, kde nás můžete vidět letos v létě. Je tam toho hodně, další koncerty přibývají, tak to sledujte, ať vám neuteče právě ten váš koncert :) Jo a nezapomeňte se za námi po koncertu stavit na kus řeči, rádi vás uvidíme a pokecáme!


  více
 3. Druhá polovina turné má VYPRODÁNO

  14. 4. 2015 | 

  Posledních pět koncertů jarního tour, které jedeme společně se zpěvákem Voxelem, je vyprodáno. Týká se to koncertu v Šumperku, obou koncertů ve Žďáru, v Olomouci a Vrbně. Děkujeme vám za takovou velkou podporu a zájem, máme z toho radost!


  více
 4. Jestli tohle přežijeme...

  2. 4. 2015 | 

  Hrajeme 20 let, ale to co nás čeká v dalších dvou týdnech jsme ještě nezažili: 10 vystoupení za 14 dnů! 8.4. Živě na TV Óčko, 9.4. Živě v Dobrém ránu na ČT, 9.4. Brno - klub Metro, 10.4. Živě v Sama doma na ČT, 10.4. Šumperk - H-club, 11.4. Dva koncerty ve Žďáru - U Tety Hany, 14.4. Vyškov - kino Palcát, 15.4. Olomouc - Bounty Rock, 18.4. Vrbno - Panorama. Jestli tohle přežijeme, tak už všechno


  více
 5. Dvakrát v České televizi

  24. 3. 2015 | 

  Začátkem dubna se na nás můžete kouknout v televizi, ve čtvrtek 9. dubna zahrajeme v přímém přenosu v ranní show Dobré ráno s ČT (od 6:00 na ČT 2) a v pátek 10. dubna dáme na živo tři písničky v pořadu Sama doma (od 12:30 na ČT 1).


 6. Ve Žďáru je VYPRODÁNO na oba koncerty

  3. 3. 2015 | 

  Ahoj kamarádi, už brzy vyrazíme na Jarní tour, které pojedeme společně se zpěvákem Voxelem, kterého určitě znáte, tak můžete mít za jeden koncert hned dvě potěšení :) Budeme hrát všude možně, tak se koukněte do odkazu KONCERTY a vyberte si ten "svůj" konzik...
  AKTUÁLNĚ: Ve Žďáru nad Sázavou je vyprodaný už i druhý přidaný koncert. V odkazu kalendář jsme doplnili předprodejní místa, kde seženete lístky na další koncerty turné.


  více
 7. VLOUPÁM SE slaví úspěch za úspěchem

  21. 2. 2015 | 

  Duet s Márií Čírovou VLOUPÁM SE patří už několik měsíců mezi nejhranější singly v českém éteru a podle oficiálního žebříčku IFPI je to 3. nejhranější český song! Zároveň se klip Vloupám se umístil na 12. místě nejvyhledávanějších hudebních videí na Youtube. A aby té radosti nebylo málo, tak v několika rádiích je nyní O5 a Radeček nejhranějších interpretem. Děkujeme rádiím, že nás hrají a vám děkujeme za to, že si o naše písničky píšete a hlasujete pro ně. Vážíme si vaší podpory!


  více
 8. VIDEO pozvánka na turné

  4. 2. 2015 | 

  Ahoj, natočili jsme pro vás pozvánku na jarní turné. Doufáme, že se u videa pobavíte stejně dobře jako my při natáčení :)


  více
 9. Vloupali jsme se do Hitrádií

  25. 1. 2015 | 

  Ahoj kamarádi, Hit rádia nasadila píseň VLOUPÁM SE do hitparády, jsme za to rádi a budeme ještě radši, když nás podpoříte hlasem :) Kliknout můžete ZDE - je to jen na vás! Děkujeme.


  více
 10. Jeseníky v Mnichově

  13. 1. 2015 | 

  V úterý 27. ledna jedeme do Německa reprezentovat kulturu jesenických hor. Nejkrásnější české hory se tam budou prezentovat před VIP společností a my u toho budeme hrát písničky. Snad si s námi lidi v oblecích pořádně zapaří a zapijeme s nimi slávu Jeseníků do zlatova natočeným tuplákem a nějakým tím šnapsem!


  více