O5R

Aktuality

 1. Nejbližší konziky v září

  30. 7. 2013 | 

  Ahoj kamarádi, vaše opičí kapela zamíří v září do Strakonic, Zábřehu, Plání pod Ještědem, Jihlavy a na střechu šumperskýho divadla. Doražte za námi kamkoliv, moc se na vás těšíme... A na co se můžete těšit vy:
  Malíř / Ripápá / Dokud vitr fouká / Praha / Zůstaň / Beethoven / Máš mě na svědomí / Kristián / Kabaret / Bára / Noční ptáci / Pálím další most / Po nohou / O půl pátý / Zelí


  více
 2. Koncert na střeše

  5. 6. 2013 | 

  Ahoj kamarádi, taky letos v září zahrajeme na střeše divadla v Šumperku, a protože je to vždycky božííí, už teď se na vás moc těšíme! Koncerty na střeše budou dva po sobě. Ten od osmi hodin je už vyprodaný, ale na šest hodin ještě lístky jsou. Více info a rezervace ZDE.


  více
 3. Ahoj na Votvíráku

  3. 5. 2013 | 

  V sobotu 15. června zahrajeme na našem oblíbeném festivalu Votvírák v Milovicích. Přijďte si s námi zařádit, určitě to bude stát za to :)


  více
 4. Podívejte se na koncert v Českém rozhlase

  7. 3. 2013 | 

  Zahájili jsme Opičí turné v přímém přenosu Českého rozhlasu, byl to bezvadný zážitek s příjemným publikem a skvělými lidmi z rádia. Z koncertu byl pořízen záznam, kde uvidíte a uslyšíte hodně písniček tak, jak je určitě neznáte :)
  Link na TV ZÁZNAM Z ČESKÉHO ROZHLASU


  více
 5. Ahoj! Zveme vás na Opičí turné

  7. 2. 2013 | 

  S novým koncertem vyrážíme za vámi! Uslyšíte věci z nové desky i starší pecy, které jsme dlooouho nehráli. Těšíme se na vás!
  ČLÁNKY K OPIČÍMU TURNÉ: Rock & Pop / Musicserver / Play.cz.


  více
 6. Napsali o Opičí desce

  28. 1. 2013 | 
 7. Kluci z plakátu

  14. 12. 2012 |   V prosincovém Popcornu najdete náš plakát. Kdo nás má rád, může si ho vylepit nad postel, kdo nás nemá rád, může ho použít jako terč na šipky :)


 8. Podívejte se na vystoupení v Dobrém ránu s ČT

  12. 12. 2012 | 

  Byli jsme v pořadu Dobré ráno s ČT, jestli se chcete podívat na Tomina v dobrém rozmaru a s pořádně opuchlýma očima nebo si poslechnout písně Dokud vítr fouká a Máš mě na svědomí, klikněte SEM. (Pod tím videem jsou pak další linky na další vstupy během přenosu...)


  více
 9. Rozhovor v listopadovém Rock & Popu

  30. 11. 2012 | 

  V listopadovém čísle hudebního magazínu Rock & Pop nás najdete. Bratři Pšonci se rozpovídali o 20. výročí existence kapely a samozřejmě se dozvíte i nějaké drby o nové desce :)
  Rozhovor si můžete stáhnout ve formátu pdf ZDE.
  více
 10. Ach, ty recenze :)

  2. 11. 2012 | 

  Rock a Pop: Předvídatelné texty shazují desku o level níž.
  Report: Přitom kapela má po textové stránce určitě co nabídnout. Právě díky textům, které se oproti poslední desce Máš mě na svědomí posunuly dál, stojí za to si tenhle opičí pozdrav poslechnout.