O5R

Aktuality

 1. VIP zprávy a Koule.cz

  26. 6. 2012 | 

  Ahoj kamarádi, pokud se vám po nás stýská, můžete se na nás kouknout buď v reportáži ve VIP zprávách nebo si můžete přečíst velký rozhovor na KOULE.cz.


  více
 2. Seznamte se, tohle je Ripápá

  19. 4. 2012 |   A je to tady! Po měsících čekání a cestování přes oceán k nám dorazilo Ripápá. Pilotní singl z 5. desky. Muzika se točila v L.A. a video kousek od Šumperka. Dohromady z toho vznikl tento VIDEOKLIP.
  Budeme rádi, když nám pak napíšete, jak se vám to líbí, díky, Radečci.


  více
 3. Rozhovor v Help Music

  27. 2. 2012 | 

  V aktuálním čísle hudebního magazínu Help Music si můžete přečíst s náma rozhovor, ale musíme dopředu varovat, že jsme při rozhovoru řekli i to, co jsme nechtěli :)
  více
 4. Udělali jsme Akropolis

  16. 2. 2012 | 

  Kamarádi, moc děkujeme za atmosféru na koncertu v pražském Paláci Akropolis! Byl to skvělej zážitek a přiznáváme, že jsme na nás byli tak trochu pyšní, že máme takhle úžasný fans :) Na malý kousek koncertu se můžete kouknout TADY a ZDE je koncertní ukázka z připravované desky.


  více
 5. Na singlu maká Carmen Rizzo

  29. 1. 2012 | 

  Zatímco u nás mrzne až praští, ve slunné Californii vzniká první singl z naší nové desky. Ve studiu v Los Angeles na něm maká producent Carmen Rizzo, který se podílel třeba na nahrávkách Alanis Morissette, Coldplay a který byl dvakrát nominovaný na Grammy. A abysme Carmena nevychválili málo, tak dodáme, že nedávno s ním dělal desku zpěvák Seal.
  Singl má pracovní název Ripápá a můžete ho už znát z našich koncertů.


  více
 6. Píšeme ze studia...

  22. 1. 2012 | 

  Ahoj. Zuzka Mimrová z kapely Bujabéza dneska nazpívala vokály do několika songů na novoud desku. S Tominem si dá i jeden duet. Bude se jmenovat Já budu tu dál...
  Na nové desce uslyšíte také další hosty, třeba kamarády z UDG.  více
 7. Byl tu Ježíšek!

  15. 12. 2011 | 

  Ahoj naši milí, přejeme Vám krásné Vánoce a ZDE si můžete rozbalit od nás malý dárek - píseň DOMA USÍNÁ.
  Při problému se spuštěním si písničku můžete napřed uložit na disk, zde je link na zip soubor.
  Písnička vznikla v zimě roku 1998 a demosnímek nahrál v roce 2005 Ondra a naše kamarádka Martina Koukolová. Písnička se měla objevit na albu Mainstream, kam se ale nakonec nevešla.
  A ještě jeden malý dáreček tu pro vás máme: krátké video, které vás pozve za náma do studia, kde vznikají věci na novou desku. Konkrétně se můžete podívat na mudrování nad písničkou Ripápá, kterou už můžete znát z koncertů :)
  PŘEJEME ŠŤASTNÉ A VESELÉ...


 8. Podpořte MÁŠ MĚ NA SVĚDOMÍ v hitparádách

  25. 11. 2011 | 

  Nový singl Máš mě na svědomí bojuje už v prvních hitparádách. Budeme moc rádi, když si najdete chvilku času a podpoříte písničku svým hlasem, JE TO JEN NA VÁS:
  - Hitparáda rádia RELAX
  - Hitparáda rádia BONTON
  ...DĚKUJEME!


  více
 9. Český slavík: Podpoříte nás?

  9. 11. 2011 | 

  Kamarádi, jestli máte půl minuty času, podpořte nás ve Slavíkovi: pošlete na číslo 736 37 37 37 sms ve tvaru
  SLAVICI 9 O5 A RADECEK, 35 M.
  Číslice je váš věk a M nebo Z znamená muž nebo žena.
  Cena sms je dle vašeho tarifu, neplatí se nic navíc. Z jednoho čísla lze hlasovat jednou. Děkujeme vám za vaše hlasy!


  více
 10. Ahoj kamarádi, máme spoustu novinek:

  5. 10. 2011 | 

  1. Na začátku října jsme natáčeli videoklip k nové písni, která má zatím pracovní název Ripápá a objeví se na nové desce. I když deska vyjde až v novém roce, tak jsme klipák dělali na sklonku léta, protože v něm chceme zachytit atmosféru zahradní grilovačky - se vším všudy, co k takové grilovačce patří :) A abychom vás natěšili, tak prozradíme, že klipu se o5 chopil mistr Metchoun, který má na svědomí mj. i geniální klipák Máš mě na svědomí.

  2. V polovině října jsme odjeli do Orlických hor, kde začaly práce na novém cédé. Jako první nahrával bubny Mejla. Nová placka by měla vyjít na začátku příštího roku.

  3. Ani další říjnový víkend jsme se nenudili, protože v pátek 21. října jsme zahráli doma v Šumperku na Džemfestu, kde jsme i natočili náš první koncertní live záznam. Nebude to žádný extra hogo fogo dokument a neplánujeme ani přehrávat v postprodukci chyby, které jsme během koncertu nasekali. Ale věříme, že pro skalní fans to bude příjemná vzpomínka na naše koncerty. Atmosféra na Džemfestu byla totiž královská, lidi úžasní, tak snad se to všechno podařilo natočit :)

  4. No a evergreen: Za pár dnů spustíme nové webové stránky. Sice to slibujeme už od prázdnin, ale pomalu se to hejbe a do Vánoc budou určitě :) V každém případě se máte na co těšit, protože nové webovky budou jiné od hlavy až k patě, tzn. že se dočkáte nové grafiky, nových rubrik i nového systému, který umožní spoustu vychytávek - jako třeba RádiO5.
  Mějte se eňo ňuňo a užívejte podzim. Vaši o5.


  více