O5R

Výkřik ve zkušebně

13. 6. 2006 | 

Aukce výtvarných děl dětí z DD v Šumperku přinesla tuhé licitování.Čtvrteční aukce v šumperském děcáku dopadla lépe, než se čekalo, pořadatelé vše pečlivě a profi připravili, přišli i boháči, a tak se vydražilo všech dvacet "uměleckých děl", která nakreslili místní prckové.
My jsme v tuhém, nelítostném licitování uhájili pouze jediný obraz s horovým názvem Výkřik, který teď zdobí zeď zkušebny. Cena vydražených maleb se vyšplhala vždy ze stokoruny ke dvěma tisícům, takže na účet domova putuje docela slušná částka. (Zapomněli jsme se zeptat kolik přesně, ale zkrátka něco ke čtyřiceti tisícům.)

from:/o5Tisková zpráva

Charitativní aukce v Dětském domově v Šumperku

Ve čtvrtek 15. června se v Šumperku koná charitativní dobročinná aukce výtvarných děl dětí z dětského domova v Šumperku.
"Cílem projektu je získat finanční prostředky na rekreaci dětí mimo město a drobné stavební úpravy v dětském domově a kojeneckém ústavu v Šumperku," řekla koordinátorka projektu Tereza Schreiberová. "V rámci aukce budou vydraženy dvě desítky výtvarných děl. Akce je organizována s podporou hudební skupiny O5 & Radeček, jejíž členové převzali záštitu a přislíbili účast," připoměla Schreiberová.
Charitativní aukce proběhne pod patronací licitátora PaedDr. Petra Holuba ve čtvrtek 15. června od 17.30 hodin v areálu zahrady Dětského domova v Šumperku (Dolnomlýnská 13).
Účast přislíbili i další významné osobnosti společenského života a starosta Města Šumperk Zdeněk Brož.
Srdečně jsou zváni všichni zájemci o hodnotné umění, kteří chtějí pomoci dobré věci.

Pořádají: Dětské centrum Pavučinka (Dětský domov Šumperk a Kojenecký ústav Šumperk)
Dolnomlýnská 13, 787 01 Šumperk
MUDr. Richard Rýznar, Tereza Schreiberováfrom:/Mr.Admin