O5R

Deník

 1. Bajka

  ...normálně by medvěd sežral myslivce a pak lišky, ale vzpomněl si, jak mu nedávno přišel říct jezevec, že na louce za červenou skálou stojí novej včelí úl, a tak si teď uvědomil, že je fajn, když si zvířata občas pomůžou.


  více
 2. 14 nahotinek

  Musíme na ně stále myslet, opečovávat je a šetrně obléknout do šatů, které jejich přirozenou, syrovou krásu nezničí...


  více
 3. Tour de Pump

  Strhl volant v zatáčce, až jedna z kytar vyčelila boční sklo. Klimbající atmosféra příjemně vytopené dodávky vyprchala rozbitým oknem během sekund. Zima, všude sníh, řev motoru zvenčí.


  více
 4. Válka s bacily

  Z Ukrajiny jsme si přivezli vedle zážitků, dojmů a vodky také celou zoologickou zahradu bacilů a virů. Ty v nás napřed jen tak bujely a když se pořádně rozkoukaly, napadly imunitní systém.


  více
 5. Ukrajina

  Viděli jsme desítky reportáží o Podkarpatské Rusi v různých Objektivech a Cestomániích a četli desítky článků v časopisech, ale až teď víme, jak jiná je to země.


  více
 6. Čeština vs. Angličtina

  Tak jsme si společně přeložili jejich singl, který má v češtině kvalitu říkanky z dětského leporela.


  více
 7. Měníme Zkušebnu

  V chaloupce ve Vikýřovicích, vesničce nedaleko Šumperka, se ozvalo: Uff, jsou pryč. Po osmi letech opouštíme zkušebnu a stěhujeme se do nové. Opouštíme azyl v malebné vesničce u Radečkových...


  více
 8. The Frames

  Znáte to. Koukáte na film, máte chcandu, ale raději sevřete nohy do kříže a čekáte, až se film dostane do hluchého místa, kdy nebude pravděpodobné, že o něco důležitého přijdete. Něco takového jsme zažili při...


  více
 9. Ve znamení papriky

  Poslední týden se nesl ve znamení papriky. Feferonky byly všude. Tahle zelenina se stala symbolem letošního ročníku DžemFestu, festivalu, který jsme už pošesté pořádali v našem Šumperku.


  více
 10. Der Welt ist klein

  Po dlouhé době jsme hráli pro publikum bez předsudků, ať už pozitivních nebo naopak. Nikdo nás neznal a my si mohli ověřit, jestli mají koncerty pořád tah na branku.


  více