O5R

O Vloupám se

...po hodinách čekání se na nás přeci jen usmálo štěstí a jak prozrazují scény v lese, slunce chvíli zasvítilo, zrovna když jsme to nejvíc potřebovali...26. května

Ahoj kamarádi, vydali jsme nový singl, natočili nový klip a zase jsme nestihli dodělat nové webovky, které slibujeme už dva roky. To je naše bilance od minulého zápisu do deníku.
Jestli jste nový klip ještě neviděli, KOUKNĚTE SE. Doufáme, že se vám bude líbit. Natáčeli jsme ho v Praze na různých místech a účinkuje v něm Tomino a slovenská zpěvačka Mária Čírová, která s námi píseň Vloupám se nazpívala jako česko slovenský duet.

Kdybyste náhodou někdo nepochopili něco, co se v klipu děje, tak to nevadí, hlavní je, jestli klip na vás bude působit dobře.
Při natáčení klipu nás potrápilo počasí. Bylo to napínavé. Potřebovali jsme aspoň trochu slunce, všechny meteoradary na mobilech hlásily, že je v Praze jasno, ale nebylo - bylo pořádně hnusně. Až pak, po hodinách čekání, se na nás přeci jen usmálo štěstí a jak prozrazují scény v lese, slunce nám chvíli zasvítilo, zrovna když jsme to nejvíc potřebovali. Snové scény tím získaly správné kouzlo.

Také samotná píseň nevznikala jednoduše. Nástroje jsme nahrávali v Praze u Armina Efenberga. Zpěvy jsme dotočili v Bratislavě, produkce a mix si vzalo na starosti ono slavné studio BBC v Londýně a pro závěrečný mastering se píseň vydala do New Yorku.
Čím déle tohle kolečko po světě trvalo, tím více jsme přemýšleli, jestli to bude stát za to, jestli to půjde na zvuku opravdu poznat a jestli to nestačilo smíchat tady někde u nás, kde jsou také špičková studia.
No, nakonec máme pocit, že je to pecka, která zní moc dobře. Takže minimálně pět lidí je s výsledkem spokojeno :)