O5R

Naše šťastné číslo

Jaké máte šťastné číslo? Trojku, sedmičku, devítku nebo? U naší kapelky už není pochyb o tom, že nám přináší štěstí číslo...11. prosince 2014

Pomalu končí rok 2014 a nám se začíná zdát, že roky se čtyřkou na konci mají na naši kapelku blahodárné účinky. Čtyřka je naše šťastné číslo, o tom už asi není pochyb.

No považte: V roce 1984 manželé Ptáčkovi vyrazili na čundr po Bulharské lidové republice, kde zplodili svého prvního potomka Přemysla Ptáčka.
O deset let později v roce 1994 skupina Topol, jejíž název vzešel ze složeniny jmen Tomáš a Ondra POLákovi, přijímá do svých řad dva nové členy Přemysla Ptáčka a Radka Sekyru. Bylo to šťastné setkání na dalších mnoho let, letos je to dvacet roků.
Rok 2004 byl o5 radostný, neboť jsme se coby neznámá lokální parta dostali do rádií a televizí s písní Praha a díky tomu jsme si pak mohli zahrát na velkých festivalech a na spoustě super akcí.
O dalších deset let později v roce 2014 se nám znovu něco povedlo. Sice jsme nezplodili nic tak hezkého jako je Přemek Ptáček, ale zplodili jsme píseň Vloupám se, ze které se stal hit a hodně lidí ji má rádo. Nikdy jsme nečekali, že bude mít takový ohlas, když jsme nahrávali písničku a klip, dělali jsme to spíše jen tak pro sebe. Nakonec se cosi stalo a na Youtube si pouští klip každý den tisíce lidí, což je pro nás překvapení a samozřejmě z toho máme radost.

Rok se čtyřkou na konci už ale končí. Počkáme si tedy dalších deset let. Už teď jsme zvědaví, co hezkého nám přinese rok 2024.

Mějte se krásně a prožijte Vánoce tak jak chcete - v klídku, nebo divoce - hlavně ať jste spokojení.

Vaši Radečci: Tomino Okamura, Mejla Vajíčko, Přemek Vrabčák, Radeček Tomahawk a Ondra Česnek.