O5R

Loučení a těšení

...za jeden koncert vás čekají hned dvě potěšení. A navíc pro vás chystáme společné překvapení na závěr každého konziku...4. února 2015

Tak jak se máte začátkem roku 2015? Jestli dobře, tak je to dobře a jestli se máte špatně, tak to koukejte rychle změnit. Mně je špatně, ale to proto, že jsem si koupil hermelín ve slevě a asi už nebyl dobrý. Ale jinak je mi dobře. Za pár dnů jedeme na dovolenou na druhý konec zeměkoule a hned po návratu startuje turné.

Tak jsme vás ještě před odjezdem chtěli pozvat na všechny jarní koncerty - turné jedeme po delší době, tak se už nemůžeme dočkat. Bude nám potěšením se s vámi vidět a dát si s vámi něco na žízeň. Turné jedeme společně s Voxelem, toho určitě znáte, tak můžete mít za jeden koncert hned dvě potěšení. Chystáme si pro vás i nějaké společné překvapení na závěr každého koncertu, takže vy, kdo máte rádi překvapení, se máte na co těšit :)

Do té doby, než začne turné, se s vámi loučíme. Opatrujte se, přežijte posledních pár dnů zimy a mějte se zkrátka krásně!

Za Radečky zdraví ten nejvyšší!

P.S. KOUKNĚTE SE NA VIDEO POZVÁNKU NA JARNÍ TURNÉ :)