O5R

Písnička z dodávky

...Tomino v dodávce unaveně odpočíval, ale v jednu chvíli se vymrštil dozadu k nástrojům, vytáhl kytaru a začal hrát písničku Budu rád. Přes hukot motoru jsme neslyšeli pořádně melodii ani slova, ale i tak jsme...15. března 2017

Jeli jsme z koncertu na koncert a Tomino seděl vzadu v dodávce mimo dění. Po koncertu a před koncertem unaveně odpočíval, ale v jednu chvíli se vymrštil dozadu k nástrojům, vytáhl kytaru a začal hrát písničku BUDU RÁD, kterou prý složil včera.

Přes hukot motoru a prskání deště do oken jsme neslyšeli pořádně melodii ani slova, ale i tak jsme poznali, že je to dobrý. A rozhodli jsme se, že na téhle písničce z dodávky budeme makat. Vymysleli jsme aranže, nahráli demáč a vyrazili za producentem Jayem Reynoldsem do Londýna. Jay s námi dříve pracoval na písni Vloupám se a i tentokrát odvedl úžasnou zvukařskou práci - teda minimálně nás pět si to myslí :)

Klip jsme vymysleli a natočili sami, s pomocí šikovného kameramana Víti Jersáka. Popsaná holka se jmenuje Tereza, je to naše kamarádka, která nás zachránila, když z hodiny na hodinu přijela do šumperského divadla a klip s námi natočila. Původně domluvená modelka nám den před natáčením odřekla, ale vesmír přeje muzikantům a všechno dopadlo dobře.

Přátelé, kamarádi, miláčkové - budeme rádi, když budete mít rádi Budu rád...