O5R

Deník

 1. Krmení uší

  Písničku o jedné holce a jednom dítěti jsme už hráli nejmíň tisíckrát, takže když na koncertě během ní někdo udělá chybu, musí pak zaplatit útratu za všechny.


  více
 2. Vymazáno

  Bylo mně z toho blbě u žaludku. Z naštvání jsem narovnal čtyři kancelářské spony a rozhodně jsem potřeboval pár dnů, abych nabral novou chuť do psaní.


  více
 3. Zkušebny

  Máme novou zkušebnu v areálu Armády spásy. Kdykoliv dostaneme hlad, můžeme zajít do vedlejšího baráku na teplou polévku, kterou tu vydávají bezdomovcům. Anebo můžeme přespat v azylovém domě, když se nám nebude chtít po zkoušce domů...


  více
 4. Libové léto

  Koncert není jenom hodina, kdy stojíme na pódiu, ale ke koncertu patří i celý den před ním a potom celá noc. A že se dá za tu dobu zažít věcí!


  více
 5. Squadra Azzura

  Počet gólů v naší brance se razantně zvýšil s příchodem Radečka. Na hřiště vběhl s kocovinou a starými polobotkami z tanečních kurzů. Navíc mu z trenek...


  více
 6. Forma jak bič

  Není divu, že s námi začaly tokat dvě nejhezčí holky z Kolšova Věrka a Bětka, které pravidelně vyhrávají hasičskou soutěž "Frnda roku".


  více
 7. Na bleším trhu

  Zatímco my ostatní jsme spali až do odpoledne, Tomino už od rána přešlapoval před lékárnou a čekal, až otevřou, aby si mohl koupit mast proti blechám, které si přivezl z Prahy, kde strávil noc a den mezi bezdomovci.


  více
 8. Jodova zima

  Jestli se ptáte, kam jsem zmizel, když jsem zmizel z kapely, tak do Holandska. Půl roku jsem bydlel v hausboatu na břehu Severního moře a zažil peklo, mrazivé peklo.


  více
 9. Deník, který není

  Čtete minimálně pátou podobu tohodle deníku. Každá z předchozích verzí se někomu nelíbila. Právo veta využil dokonce i tichošlápek Radek, který nechtěl zvěřejnit deník o tom, jak...


  více
 10. Radiotour 2003

  Cestou z rádia nám Honosník vykládal, jak tady byl kdysi s Lunetikem a prý ze všech oken tohodle sídliště ječely holky a mávaly podprsenkama. Teď tu nemávala ani jedna.


  více