O5R

Odehrané koncerty

16. 11. 2016 PechaKucha Night Klášterní kostel Šumperk, 20:20Pohled do naší historie v ultimátním časovém formátu 20 X 20 vteřin
12. 11. 2016 Blansko Wanklovo náměstí, 14:00Svatomartinský košt
21. 10. 2016 Džemfest DK Šumperk, 21:00+ Jelen, Atmo Music, Buty, John Wolfhooker, Like-It
07. 10. 2016 Velešín Kulturní dům, 20:00+ Alike
24. 09. 2016 Festival Zavírák Výstaviště Praha, 16:00+ Divokej Bill, UDG, Sebastian, Rybičky 48
18. 09. 2016 Kunštát Hrnčířský jarmark, 13:00+ další program
17. 09. 2016 Nová Role Městská pouť, 19:00+ Děda Mládek Illegal Band a další
11. 09. 2016 Tršice Tršické hody, 14:15+ další
10. 09. 2016 Bílina Městské slavnosti, 15:30
10. 09. 2016 Mohelnice náměstí, 21:00 Dny evropského dědictví, + další
09. 09. 2016 Bludov Lázně, 20:00Koncert v krásném lázeňském parku, s námi zahraje Trocha klidu.
04. 09. 2016 Rakovník Zimní stadion, 15:00Autosalon
03. 09. 2016 Zašová Zašovské slavnosti, 16:00+ další
03. 09. 2016 Horní Čermná Stežník, areál U Skály, 20:00Charitativní festival, + Dragon, GFF, Sakumprásk
27. 08. 2016 Zoo Brno 14:00 Tomáš a Radeček zahrají pár písní pro adoptivní rodiče zvířat.
24. 08. 2016 Vysoký mýto Kulturní léto, 20:00+ další
20. 08. 2016 Palkovice Obecné dožínky, 16:00+ Buty, Sabina, Mirai, Lunetic
12. 08. 2016 Plzeň Olympijský park před OC Plaza, 20:15Doprovodný program k Olympiádě
06. 08. 2016 Litoměřice Pivní slavnosti, 17:00+ další
06. 08. 2016 Most Festival Rozmarné léto, 18:00+ Xindl X, Děda Mládek a další
30. 07. 2016 Benátská noc Vestec, 13:00+ Tom Jones, Mandrage, Divokej Bill a další
30. 07. 2016 Šternberský kopec Hrad Šternberk, 18:20+ Mig 21, Olympic, Ewa Farna, Atmo Music a další
29. 07. 2016 Zlaté Hory Zlaté dny, náměstí, 19:30+ Miro Šmajda, Doro revival a další
27. 07. 2016 Festonda Praha, místo upřesníme, 10:00Nohejbalový turnaj kapel, + Wohnout, Tři sestry, Divokej Bill a mnoho dalších
23. 07. 2016 Plzeň Bolevák, 20:00
23. 07. 2016 Máchovo jezero Festival Rozmarné léto, 15:40+ Mig 21, Xindl X, Děda Mládek a další
16. 07. 2016 Rožďalovice Slavnosti, 18:30+ další
15. 07. 2016 Želeč u Tábora Foot fest, 17:00+ Mig 21, Divokej Bill, Voxel, UDG a další
09. 07. 2016 Cholina Obecní slavnosti, 21:00+ další
09. 07. 2016 Svitavy Slavnosti města, 15:45+ další
07. 07. 2016 Vysočina fest Amfiteátr Jihlava, 20:15+ Chinaski, Olympic, Tři sestry
02. 07. 2016 Pikovice Festival Rozmarné léto, 19:00+ Xindl X, Katapult, Děda Mládek, Crossband a další
01. 07. 2016 Moravské Budějovice Nádvoří, 21:00+ další program
01. 07. 2016 Pacov Jatka fest, 17:30+ Chinaski, UDG, Wohnout a další
25. 06. 2016 Bystřice nad Perštejnem Pelíšek fest, 23:45+ Vypsaná fixa, Zakázaný ovoce a další
25. 06. 2016 Hradec nad Moravicí Hradecký slunovrat, 19:50+ Ivan Hlas, Květy, Létající rabín
25. 06. 2016 Plzeň Gabrinus fest, 12:30+ Tata Bojs, Harlej a další
24. 06. 2016 Přeštěnice Open Air Fotbalové hřiště, 20:00+ No Name, Kryštof, Monkey Business a další
18. 06. 2016 Ostrava Beerfest+ Olympic, Čechomor, Divokej Bill
11. 06. 2016 Blansko You Dream We Run, 15:00Největší charitativní festival v ČR, + Marek Ztracený, Pavel Callta
11. 06. 2016 Vrbno pod Pradědem Městské slavnosti, 20:15+ další
10. 06. 2016 Votvírák Letiště Milovice, 15:00+ Kryštof, Mig 21, Wohnout a další
04. 06. 2016 PORTA Folkový festival, Future stage, 15:00+ Xindl X, Pacifik, Spirituál Kvintet a další
29. 05. 2016 Zábřeh CafféBar Lucerna, 17:00 a 19:30TURNÉ NA STŘECHÁCH. Více info a vstupenky ZDE.
28. 05. 2016 Kroměříž Festival, 18:30+ Divokej Bill a další
27. 05. 2016 Šumperk Divadlo, 18:00 a 20:30TURNÉ NA STŘECHÁCH. Více info a vstupenky ZDE.
26. 05. 2016 Šumperk Divadlo, 17:30 a 20:00TURNÉ NA STŘECHÁCH. Více info a vstupenky ZDE.
22. 05. 2016 Jeseník kotelna, 17:00TURNÉ NA STŘECHÁCH. Více info a vstupenky ZDE.
20. 05. 2016 ČT Sama doma Zahrajeme živě, 12:00Rozhovor o Turné na střechách + pár písní naživo
18. 05. 2016 Praha Café Vítkov, 19:00TURNÉ NA STŘECHÁCH. Více info a vstupenky ZDE.