Skip to content
Vracíme se na střechy! Na unikátní koncerty právě začal předprodej

V létě roku 2022 vám opět zahrajeme několik koncertů blízko nebe na našich oblíbených střechách. Budeme rádi, pokud za námi dorazíte. Vstupenky na turné jsou už teď v prodeji v síti TicketLive.cz


TISKOVÁ ZPRÁVA

Skupina O5 a Radeček oznámila termíny turné na příští rok. Parta okolo bratrů Polákových, jenž letos bodovala s projektem BRA3, odehraje oblíbené Turné na střechách v průběhu července. Koncerty blízko nebe odstartují 19. 7. v Liberci a skončí v Olomouci 28. 7. 2022. 

Rockový kvintet z jesenických hor odehraje v rámci turné pět unikátních koncertů přímo na střechách zajímavých budov. Zazní zde největší hity jako BRA3, Vloupám se, Sex ve sprše, Praha a mnoho dalších. “Turné na střechách je jedinečné nejen místem konání, ale i pohodovou atmosférou, kdy jsme si s fanoušky hodně blízko. Zároveň se všichni také mohou těšit na dechberoucí výhledy,” slibuje zpěvák Tomáš Polák. 

Kapela O5 a Radeček odstartovala letošní rok charitativním projektem BRA3 v čele se stejnojmenným singlem a albem. Projekt vznikl jako pocta sourozenectví a přátelství. Část zisků ze všech aktivit, které zahrnovaly příjmy z prodeje desky, koncertů, merche a singlu, kapela věnovala na sbírku Pomozte dětem, se kterou dlouhodobě spolupracuje. Singl BRA3 se navíc stále těší velkému úspěchu. Zbořil žebříčky rádiových hitparád a více než půl roku patří v českém éteru mezi TOP10 nejhranějších skladeb. K písni BRA3 vznikl videoklip, v němž se objevila řada známých osobností se svými blízkými, třeba Lucie Bílá s bratrem, Jiří Suchý a Jitka Molavcová, 3v1 a mnoho dalších.


19. 7. 2022 / LIBEREC / střecha KC Vratislavice 101010

20. 7. 2022 / PRAHA / střecha OC Kotva

21. 7. 2022 / HRADEC KRÁLOVÉ / střecha knihovny

27. 7. 2022 / ŠUMPERK / střecha Majáku

28. 7. 2022 / OLOMOUC / střecha PřF UP


Vstupné 390 Kč / Předprodej na www.TICKETLIVE.cz