O5R

Koncerty

Pá 17. 07. 21:30 Jičín Koupaliště Kníže Jarošov, + Vojtaano
So 18. 07. 20:00 Žlutava Živý festival, areál Dubník, + Leon, Alžběta Kolečkářová a další
St 22. 07. 19:00 Praha - Turné na střechách OD Kotva, střešní terasa T-Anker
Čt 23. 07. 19:00 Hradec Králové - Turné na střechách střecha Knihovny města HK
Pá 24. 07. 19:00 Zlín - Turné na střechách střecha 14/15 Baťův Institut
So 25. 07. 18:00 Staré Město pod Sněžníkem Kulturní dům - venkovní prostor, vstup zdarma, miniAnenská pouť, + Lucie Macháčková a další
St 29. 07. 19:00 Zábřeh - Turné na střechách střešní terasa kavárny Lucerna
Čt 30. 07. 19:00 Olomouc - Turné na střechách střecha Přírodovědecké fakulty UPOL
Pá 31. 07. 21:00 Kroměříž Výstaviště, + Argema, Kowall Company
St 12. 08. 19:00 Olomouc Létofest, Korunní Pevnůstka, + Kabát, Wanastovi Vjecy
Pá 14. 08. 19:00 Šternberk Státní hrad, + Olympic
Pá 14. 08. 23:30 Hevlín u Znojma Hevlínfest Radia Jih, penzion U dvou přátel, + Poetika, David Kalužík
So 15. 08. 21:30 Přehrada Baška Baškohrátky
Ne 16. 08. 18:00 Vyškov Vyškovská pouť, náměstí
So 05. 09. 14:30 Brno Bavíme se na Vinohradech, prostranství za bývalou ZŠ Bzenecká 23, vstup zdarma, + Morčata na útěku, Kern
So 05. 09. 20:30 Rakovník Rakovnické posvícení
Pá 11. 09. 19:00 Nové Město na Moravě Slavnostní otevření nové haly
So 12. 09. 14:00 Karviná Hornické slavnosti, Park B. Němcové, Verona, Buty, Lenny...
So 12. 09. 20:00 Předklášteří Sportovní odpoledne, obecní park
Pá 18. 09. 19:00 Velká Bíteš Kulturní dům, + Poetika
So 19. 09. 18:00 Štěrkovna Hlučín Festival, + Richard Müller, Vojta Dyk, Voxel...
So 26. 09. 14:00 Moravičany KD, narozeniny kapely The Addams Sisters (kratší akustický koncert ve třech)
Pá 23. 10. 20:00 Šumperk Džemfest
Čt 17. 12. 17:30 Uherský Brod Adventní trhy
So 01. 05. 16:00 Dvůr Králové Majáles 2021
Pá 11. 06. 15:30 Milovice Votvírák 2021, + No Name, Mirai, Wohnout...
So 12. 06. 15:00 Bílovice nad Svitavou Bílovická křižovatka 2021, festival
So 12. 06. 19:30 Hanušovice H Fest 2021, + Walda Gang a další
So 12. 06. 22:00 Petrov nad Desnou Slavnosti, + Lucie revival a další
So 19. 06. 21:00 Potštát Slavnosti
So 03. 07. 20:00 Hejnice Slavnosti
So 10. 07. 14:00 Frenštát pod Radhoštěm Horečky fest, + Tata Bojs, Arakain, Ivan Mládek a další
So 17. 07. 20:00 Žulová Slavnosti
So 24. 07. 17:20 Šternberk Šternberský kopec, fest + No Name, Ewa Farna a další
So 14. 08. 17:00 Jeseník nad Odrou Festival


odehrané koncerty