O5R

Koncerty

Pá 28. 06. 20:00 Rýmařov Slavnosti
So 29. 06. 15:45 Pacov Jatka fest + Kryštof, Tři sestry, M. Ztracený...
So 29. 06. 21:00 Medlov Slavnosti
Pá 05. 07. 18:00 Jihlava Vysočina fest + Tomáš Klus, Pražský výběr, Rybičky 48...
Pá 05. 07. 22:30 Nové hrady Festival Novohradské hraní
So 06. 07. 17:30 Bezděkov Levandulový festival + Lenka Filipová a další
So 06. 07. 21:00 Jindřichov Slavnosti, fotbalové hřiště
So 13. 07. 16:00 Pardubice Léto fest + Divokej Bill, Mandrage, Wanastovi Vjecy
So 13. 07. 22:00 Dolní Životice Minifest 2019
Pá 19. 07. 19:00 Valašské Meziříčí Guláš fest, fotbalový stadion
So 20. 07. 17:00 Loučná nad Desnou Letní dny Loučné + Jelen, Mirai, Eddie Stoilow a další
So 20. 07. 21:30 Milíkov u F-M Slavnosti
Pá 26. 07. 17:20 Rychnov nad Kněžnou Jízdárna fest, Zámecký park, + Chinaski, Mňága, UDG...
So 27. 07. 16:30 Světlá nad Sázavou Sázava fest
Pá 02. 08. 20:00 Nový Jičín Novojičínské léto, náměstí
So 03. 08. 16:00 Olomouc Léto fest + Divokej Bill, Mandrage, Wanastovi Vjecy
So 03. 08. 21:00 Nučice u Rudné Rockfest Nučice + Mňága a Žďorp, Ready Kirken a další
Pá 09. 08. 21:00 Přerov Svatovavřinecké slavnosti
So 10. 08. 16:00 Ostrava Léto fest + Divokej Bill, Wanastovi Vjecy, Mandrage a další
So 10. 08. 21:00 Litovel Festival Otvírák, + Anna K., Desmod, Poletíme?
St 14. 08. 20:00 Plzeň Léto v Prazdroji, areál pivovaru, vstup zdarma
Pá 16. 08. 19:00 Králíky Slavnosti
So 17. 08. 17:00 Smržovka u Ml. Boleslavi Letní slavnosti Eurion, Lesopark u Parkhotelu
So 17. 08. 21:00 Kutná Hora Veteran Rallye, Palackého náměstí
So 24. 08. 15:30 Dlouhá Loučka Hody
Pá 30. 08. 19:30 Hustopeče nad Bečvou Hustopečské dny
So 31. 08. 20:00 Brněnec Slavnosti, areál Pod Komínem
Pá 06. 09. 21:00 Brušperk 750 let města
So 07. 09. 18:40 Hanušovice Pivovarské slavnosti + Sebastian a další
Pá 13. 09. 21:00 Znojmo Znojemské historické vinobraní
So 14. 09. 13:30 Most Mostecká slavnost
So 14. 09. 20:00 Mohelnice Městské sady, Siemens fest + Xindl X, Queenmanie...
So 28. 09. 14:30 Pláně pod Ještědem October fest
So 05. 10. 18:00 Plzeň Pilsner fest
St 09. 10. 19:00 PRAHA - KŘEST CD Lucerna Music Bar, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
So 12. 10. 19:00 Litomyšl Kotelna, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
So 19. 10. 19:00 Všelibice Kulturní dům, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
Pá 25. 10. 19:00 Děčín Hudební Klub Le Garage Noir, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
So 26. 10. 19:00 Sedlčany Pohoda Club, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
Pá 01. 11. 19:00 Stříbro Kulturní dům, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
So 02. 11. 19:00 Sušice Sokolovna, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
Čt 14. 11. 19:00 Brno Metro Music Club, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
Čt 21. 11. 19:00 Ostrava Barrák Music Club, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band
Pá 22. 11. 19:00 Zábřeh Kulturní dům, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band (v rámci Koule festu)
So 23. 11. 19:00 Liberec Club Warehouse, Dobrý zprávy tour + Jakub Děkan Band


odehrané koncerty