Skip to content

Koncerty

Musíme to napsat na placato: TURNÉ NEBUDE, proběhne jenom křest alba v Praze. Euforii z úspěchu BRA3 bohužel střídá velké zklamání. Je vidět, že se společnost po pandemii vrací do normálu pomalu a kultura se nadechne asi ještě později. Za současných podmínek bohužel pro nás není organizačně možné uskutečnit turné tak, jak jsme ho plánovali. A než nějaká polovičatá řešení, to radši nic.

Moc děkujeme všem, kteří jste si koupili lístek na některý z našich koncertů, ale akce musíme zrušit. Všem z vás se moc omlouváme a divili bychom se, kdyby toho někdo litoval víc než my. Držitelům vstupenek samozřejmě hned vrátíme peníze a navrch pošleme nové CD. Ztrácíme tím hodně, ale zdaleka ne všechno.

Desku rozhodně chceme pokřtít za jakékoliv situace! Necháváme tedy pražský koncert, kde vzdáme poctu bratrství a pořádně to oslavíme. Víc než rok jsme vše připravovali, tak to nemůžeme jen tak zahodit. Pokud se spolu uvidíme 23. června v Praze, budeme nadšeni! A kdyžtak jinde a jindy. Děkujeme za podporu.

23/6/2021
Praha
| Park Riegrovy sady
Park Riegrovy sady
|