Skip to content
Máme pro vás Dobrý zprávy

Po sedmi letech vydáváme novou desku 🙂 Album se jmenuje Dobrý zprávy a obsahuje mimo jiné písně Lovení, Budu rád nebo Sex ve sprše. Můžete se těšit na songy ve svižném tempu i několik zajímavých hostů. Album zahrnuje také zpěvník s texty a akordy ke všem skladbám.

TISKOVÁ ZPRÁVA: Jako Brad Pitt v Tibetu. Fanoušci čekali na nové album O5 a Radeček dlouhých 7 let.

Fanoušci kapely O5 a Radeček se po sedmi letech dočkají nové desky. Skupina z jesenických hor vydá 10. května album Dobrý zprávy. Posluchači se mohou těšit na písně ve svižném tempu i několik zajímavých hostů.

“Za sedm let jsme nahráli asi čtyřicet písniček, ale až teď nastala ta správná doba vybrat dvanáct nejlepších a poskládat je na album. Novou deskou chceme dělat lidem radost, zvednout jim náladu, prostě šířit dobrý zprávy,“ vysvětlil zpěvák Tomáš Polák.

Kapela typická především svými baladami vydává tentokrát kompilaci prostoupenou spíše pozitivní náladou a svižným tempem.

“Je to poprvé za dvacet let, kdy na našem cédéčku převažují písně v rychlejším taktu a veselejším tónu. Čekali jsme, že čím budeme starší, tím budeme vážnější, ale je to naopak,” říká s úsměvem Tomáš Polák.

Na Dobrý zprávy si kapela přizvala také několik hostů. Posluchači uslyší Voxela, Celeste Buckingham nebo Sabinu Křovákovou. Přesně polovina písní už vyšla jako samostatný singl a vznikly k ní i videoklipy, materiál na desce tak bude fanouškům z části známý. Album obsahuje také zpěvník s texty a akordy ke všem skladbám.

“Album vydáváme v máji, v měsíci, kdy Češi oslavují lásku,” připomněl zpěvák.

O5 a Radeček k nové desce chystá také stejnojmenné republikové turné Dobrý zprávy tour s Jakubem Děkanem, na které si ale posluchači musí počkat do podzimu. Nyní kapelu čeká nabitá letní festivalová sezóna.