Skip to content
Podívejte se na nový klip Čekal jsem od sebe víc

Pokud jste ho ještě neviděli, podívejte se! Představujeme nový klip Čekal jsem od sebe víc. Jde už o sedmý klip z naší “zlaté desky“ Dobrý zprávy a my jsme ho natočili na vaši žádost. Pro spoustu z vás je právě tahle píseň ta nej z celého alba, a protože muziku děláme hlavně pro vás a chceme vám dělat radost, tak snad se nám to podaří i tímto novým klipem!

TISKOVÁ ZPRÁVA

Kapela O5 a Radeček se nechala přemluvit k dalšímu klipu z úspěšného alba Dobrý zprávy

Kapela O5 a Radeček vydává už sedmý klip z úspěšného alba Dobrý zprávy. O video k baladické písni Čekal jsem od sebe víc uprosili kapelu fanoušci. Původně “Radečci“ další klip neplánovali a chtěli se soustředit už jen na připravované album, které vyjde na jaře. 

“Záběry jsme natáčeli u nás v podhůří jesenických hor. Zajímavostí je, že děj předchází našemu minulému klipu To až jednou, ve kterém ležím v rakvi, teď se můžete dozvědět, jak jsem se do ní dostal,“ představuje novinku zpěvák Tomáš Polák. Na natáčení vzpomíná s úsměvem: “Kvůli atmosféře jsme začínali už ve čtyři hodiny ráno. Když jsem takhle brzy lezl do vody, byla mi fakt kosa, nechápu, jak to ti otužilci dělají,“ směje se Tomáš. 

Píseň Čekal jsem od sebe víc je nejpomalejší skladbou z alba Dobrý zprávy, na kterém fanoušci najdou hity jako Sex ve sprše, LOVEní nebo Budu rád. Za prodej nahrávky získali členové kapely O5 a Radeček Zlatou desku a portál novinky.cz a deník Právo zařadily Dobrý zprávy mezi pět nejlepších desek uplynulého roku.

“O tom, že tuhle píseň vydáme i s klipem, rozhodly reakce fanoušků. Pozitivních ohlasů, žádostí a proseb přišlo moc, nedalo se to jen tak ignorovat,“ vysvětluje zpěvák Tomáš Polák. 

Na příští rok má kapela O5 a Radeček velké plány. V květnu se chystá odehrát největší koncerty své kariéry. Turné zavítá do Olomouce, Prahy, Ostravy, Brna a Plzně.