Skip to content
V zimě vyrazíme na horské turné

Oznamujeme termíny turné po horských městech. Od prosince do března se těšíme na Hory Tour v Karlově pod Pradědem, Praze, Hanušovicích, Kutné Hoře, Peci pod Sněžkou, Liberci, Jihlavě a Frenštátu pod Radhoštěm.

TISKOVÁ ZPRÁVA
Koncerty podpoří aktuálně nejhranější singl v českých rádiích Hory. Kapelu z jesenických hor čeká osm zastávek, šňůra začne 9. prosince v Karlově pod Pradědem, bude pokračovat 16. prosince na pražském kopci Riegrovy sady a skončí 23. března ve Frenštátu pod Radhoštěm. Lístky na všechny koncerty jsou už nyní v prodeji v síti Ticketlive.cz.

HORY TOUR:

9. 12. 2023, Karlov pod Pradědem, Ski Aréna
16. 12. 2023, Praha, Riegrovy sady
9. 2. 2024, Hanušovice, Kulturní dům
17. 2. 2024, Kutná Hora, Klub Česká 1
24. 2. 2024, Pec pod Sněžkou, Klondike
8. 3. 2024, Liberec, Klub Bunkr
9. 3. 2024, Jihlava, D-club
23. 3. 2024, Frenštát pod Radhoštěm, Kulturní dům

Předprodej vstupenek: https://www.ticketlive.cz/cs/event/o5-radecek-hory-tour-prehled

“Turné jsme připravili k našemu novému projektu HORY, který jsme fanouškům nedávno představili. Všechna koncertní místa jsou nějakým způsobem spojená s horami, buď lokalitou nebo je aspoň mají v názvu,“ vysvětluje s úsměvem frontman kapely Tomáš Polák.

Singl Hory se těší velké oblibě jak v rádiovém éteru, tak i mezi fanoušky. Ti vymysleli k písni originální taneček, který tančí nejen na koncertech, ale také se úspěšně šíří internetem. Hymna horalů se navíc nedávno dočkala klipu, v němž si zahrál nejúspěšnější český horolezec Radek Jaroš, který je zároveň patronem celého projektu.

O5 a Radeček – HORY

Speciální web: mamradhory.cz

“Aktivitami k písni Hory chceme dělat radost všem, co mají nadhled a nebojí se do toho občas šlápnout. Chceme potěšit všechny, kteří mají rádi hory, ať už v zimě, v létě, na výšlap, túry, na kolo, prostě za jakéhokoliv počasí a příležitosti. My sami k horám máme velmi intimní vztah, protože všichni pocházíme z Jeseníků. Na turné se hrozně moc těším. Jako host s námi pojede náš kamarád a výborný muzikant Voxel. Bude to fakt jízda,“ dodal Tomáš Polák.

Kapela O5 a Radeček chce fanoušky a milovníky hor do projektu zapojovat celý rok. Má pro ně připravené různé soutěže, společné výšlapy, výzvy na sociálních sítích a spoustu dalších aktivit, včetně speciálního merche s vychytávkami do hor.

“Společně s Radkem Jarošem máme připravenou výzvu Český Everest, která bude motivovat ke zdolávání českých vrcholů, k pohybu a sdílení zážitků,“ připomněl zpěvák, přičemž odměnou by měl být společný výstup do hor s “Radečkem“ Jarošem a Radečky.